ניצה ספיר - מעסה במרכז ובבית הלקוח

054-4518357
קטגוריה רקמות עמוק, שבדי, משולב, נשים הרות, רפלקסולוגיה אבנים חמות
איזור נס ציונה – רחובות
כתובת רחובות
טלפון . 054-4518357
דוא"ל nitzasapir@gmail.com
לקבלת פרטים נוספים
שמי ניצה ואני מזמינה אותכם להנות מעיסוי מצוין באזור רחובות והסביבה
מטפלת במגע מזה 5 שנים, עוסקת בתחומי המגע והעיסוי. את ההובי הפכתי למקצוע!

מטפלת בקליניקה הקטנה והחמימה שלי בדירתי ברחובות או יוצאת אל מטופלים שבוחרים ומעדיפים להישאר ולהתפנק בביתם.

מטפלת בשכמות ועורף, גב תחתון בטכניקות שפיתחתי ומכל מטופל לומדת כי כמו שנאמר         "גוף האדם הוא מכונה משומנת וחכמה וכל גוף הוא סיפור חדש".

כמו כן מטפלת בבעיות מפרקים וטווחי הנעת המפרקים. רבים מוגבלים בהנעת המפרקים לאחר שנים של ישיבה של שעות ארוכות במשרד, מאחורי מחשב, הגה. עם הזמן הגוף מראה אותות מצוקה ובדיקות רפואיות מראות כי הכל תקין, יחד עם המטופל עובדת על האזורים החלשים ונותנת טיפים להתנהלות תנועתית בריאה בחיי היום יום.

עיסוי משולב- מן הסתם כולנו שונים. העיסוי שאני מציעה בדרך כלל הוא העיסוי המשולב, אך תמיד קשובה למטופל/ת! בעיסוי המשולב כשמו כן הוא שילוב של כל שיטות העיסוי או חלקם, למדתי מניסיוני לזהות מה מתאים לפני או במהלך הטיפול. המשפט הראשון שנאמר לי "כאב צוואר ושכמות מישיבה ממושכת". לחלק מהמטופלים, אם אין בעיה גבית ספציפית, אני מותחת ולוחצת ועובדת על המפרקים והשילוב הזה מנצח מטפל וממצה ובסופו עיסוי קרקפת ופנים עם שמנים ארומטיים... חלקם הגדול נרדמים.

עיסוי שבדי- עיסוי עדין המתאים לרגיעה, זהו העיסוי הקלאסי, הרך. עיסוי המסייע לניקוז רעלים, שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף והפגת מתחים.

עיסוי רקמות עמוק- עיסוי החודר לעומק הרקמה, לעיתים כואב אך התוצאות מדהימות. ספורטאים נעזרים בעיסוי זה כי העבודה היא על אזורי המפרקים וקבוצות שרירים

רפלקסולוגיה- כטיפול מלא או כחלק ממנו. טיפול מרגיע המטפל בשלל בעיות וגם כשאין. כף הרגל משקף את חלקי גופנו. כל נקודה בכף הרגל משקפת אזור בגוף. עובדת על אזורים בעייתיים וגם בשביל ההנאה שבטיפול. מרגיע ומרענן.

עיסוי באבנים חמות- שילוב עיסוי עם אבני בזלת חמות (רק בקליניקה) . שילוב החום והמשקל של האבנים מרגיע ומשחרר.

עיסוי נשים הרות-
 נשים הרות יכולות לקבל טיפול מהשבוע ה 17 להריון. השוני הוא שהטיפול מתבצע ברובו בשכיבה על הצד כשהן מרופדות בכריות לתמיכה. העיסוי בזמן ההיריון רצוי ועוזר למוכנות השרירים ותפקודם בזמן ההיריון ולאחר מכן בלידה.       
                                                                                    
כדולה אני משתמשת במהלך ההיריון ובמהלך הלידה בטכניקות עיסוי ורפלקסולוגיה ושמנים ארומטיים.

עיסוי קרקפת ופנים- כייפי! מרגיע מצד אחד ומצד שני מגביר את מחזור הדם בפנים ובכתפיים, מפחית כאבי ראש, מגרנות ומרגיע. את החלק הזה משאירה לפינלה של העיסוי.

עיסוי עד הבית- לאלו המעדיפים שאגיע אליהם כהפתעה לאישה או לבעל, דוד או דודה, ימי הולדת וכו' ... או סתם בשביל הכיף, מגיעה אליהם עם כל הציוד הדרוש לטיפול יחיד או זוגי אחד אחרי השני או עם מטפל או מטפלת נוספת (מיטה, סדינים ומגבות, שמנים, שמנים ארומטיים, נרות אוירה וגם מוסיקה) עם אנרגיות טובות ונותנת טיפול שלם ומקצועי לא לפני שהמטופל/ת ממלא/ת הצהרת בריאות ושיחה קצרה על הטיפול ואופיו. ורק צריך להכין לי סביבה נוחה לטיפול מושלם.. 
** איני מגיעה לבית של גבר בודד **

עיסוי באירועים/מסיבת רווקות/ערבי בנות- הטיפולים בדרך כל קצרים יותר, רבע שעה או חצי שעה כל טיפול ואני מגיעה כמו בעיסוי עד הבית אך עם מלאי מגבות וסדינים ג ד ו ל.