אלון פאגלין - מעסה רפואי

052-3244636
קטגוריה 052-3244636
איזור ראשון לציון והסביבה
כתובת ראשון לציון
טלפון 052-3244636
דוא"ל alonpaglin6@walla.co.il
לקבלת פרטים נוספים
היי קוראים לי אלון פאגלין ואני מטפל רפואי שמעניק עיסוי מקצועי!
למה לבחור בי שאלה קשה? אבל את זה ותדעו רק אחרי שתגיעו אלי ותתנו לי את האמון שלכם. ותכירו אותי מעבר לתמונה סקופ במציאות אני יותר יפה :)

אבל עכשיו ברצינות אני לא יוריד לכם מהזמן עם תאחרו, אני לא הפעיל שעון שנתחיל, אני לא רובוט. וזה לא מה שאני ומי שאני ומי שאני ומה שאני דוגל מאמין והדרך שלי היא להיות המטפל שאני רואה בעצמי היא קודם כל לראות בכם בני אדם לא משנה מי אתה אצלי כולם שווים וכולם יקבלו את אותו היחס והטיפול. המטרה שלי בסופו של דבר שאתם תצאו מרוצים ובשביל זה אני כאן בשבילכם!

אני מוכן להפנות יום שלם רק כדי שאתם תהיו מרוצים. שמטפלים מדקלמים לכם על סוגי העיסויים אני אדבר איתכם תכלס בשפה שלכם כדי שתבינו אותי, ולא רק על סוגי עיסויים אלה אל כל מה שאתם רוצים לדבר ולפרוק. נשמע מוזיקה שאתם תרצו אבל עם מילים כי מנגינות של עיסוי משעממות אותי אז סלחו לי "שאני לא כמו שאר המטפלים." ואולי זה מה שמאפיין אותי והופך אותי למיוחד כי אני לא מתיימר להיות כמוהם.

אתם תגיעו אלי ואני אתן את כל כולי בשבילכם, אהיה שם בשבילכם. על כמה מטפלים אפשר להגיד את זה? כמה מטפלים יהיו נטו שם כאשר תצטרכו אותם? או שאתם מכאלה המזוכיסטים שנמצאים בהמתנות, ברשימות וביומנים של מטפלים אחרים כי אתם חיים במין אשליה או בועה "שהוא המטפל הכי טוב שפגשתם" שלא באמת השוותם אותו למטפל אחר? אז מה אתם אומרים על ניסוי וטעייה על לבדוק אותי אולי אפילו אני יפתיע אתכם לטובה? ועם לא הכל בסדר ניפרד כידידים תחזרו למטפל שלכם ואני אחזור למטופלים שלי.

לכאלה שבאמת רוצים לדעת איך זה מרגיש ולא רק איך זה נראה אני מזמין אותכם להגיע אלי או ליצור אותי קשר דרך הטלפון 0523244636.
אלון פאגלין
דוידזון = ראשון לציון
מחיר 200 ש"ח