2 Comments

לא פעם ביחסים הבין זוגיים נוצר דיסוננס: אחד מהשניים (או השתיים, אם תרצו), או שניהם יחד, לא מעזים לדבר בכנות על העדפותיהם ביחסי המין. וזאת בעוד הדרך לסקס הרמוני היא לא כל ארוכה ומפותלת. תשאלו את אנסטסיה וכריסטיאן מ"50 גוונים של אפור".

רק כשמכירים את הנקודות הרגישות ביותר של בן הזוג שלך, ניתן לגרום לו הנאה בלתי נשכחת. כל הגוף שלנו חדור ברשת של קצות העצבים ולכל תא ותא בו יש פוטנציאל רגישות גבוה, הווה אומר שניתן להפוך כל איבר שלו לאזור ארוגני.

רגישות ומיניות

האזורים הארוגניים ((erogenous zonesמתעצבים אצלנו לאורך כל החיים. לא רק זאת, הם יכולים גם "להגר" – ולא רק במשמעות הגופנית-פיזית אלא במובן האסוציאטיבי-אישי. כך למשל כבר הסבא פרויד גילה לנו כי מקור הרגישות והמיניות הנשית הוא ביחסים ההדוקים עם ההורים בילדות המוקדמת. נערות שלא זכו בילדותן לחיבוקים וליטופים תכופים מהוריהם הופכות, לרוב, למאהבות בינוניות למדי. עבור הנערים האספקט הזה פחות חשוב: את מרב תחושות ההנאה הגברים חשים דווקא מגירוי איברי המין שלהם. אך זוהי השבלונה הכללית, וניתן להרחיב ולגוון את ספקטרום ההנאות עם איתור הדרך המגרה ביותר לריגוש גופו של הפרטנר שלך לסקס.

משחק הקצב הנכון

תפקיד חשוב ביותר בתחום הזה משחק הקצב הנכון. באופן כללי הליטופים נחלקים לשניים: עדינים (להרפיה) ועוצמתייים, המלבים את התשוקה המינית. החלק השני הוא הגורם לריגוש. אך האפקט שלו לא יכול להיות ארוך מדי – מדובר בסטרס עבור מערכת העצבים והאורגניזם בכללותו. כאן הוא מקור הבעיה הנפוצה ביותר: הן המאהבים החובבנים והן הגברים המנוסים משקיעים יותר מדי זמן ומאמצים במשחק המקדים. אך לרוב, לבנות זוגן הדבר מזכיר את הניסיון לעשות חור על ידי שפשוף באזורים היותר עדינים של הגוף. כמובן גם הנשים חוטאות בכך, אך פחות מהגברים.

שפת הגוף

רבים/ות מתביישים להודות בתשוקותיהם בקול רם ולא מישירים את מבטם בעיני בן הזוג תוך כדי. אך ניתן לכוון כל אדם לערוץ הנכון גם ללא מילים. תנו לגוף שלכם לדבר במקומכם, הרשו לעצמכם ליהנות מרגישות העור, התמסרו לתחושותיכם, הקשיבו לדחפים שלכם והניחו להם להוביל אתכם. ויחד עם זאת ברור שמוטב לשנן את מפת האזורים הארוגניים הנפוצים ביותר אצל הגברים והנשים. אם כי לא מדובר בהוראות הפעלה מדויקות: ייתכן כי בן הזוג שלך מתגרה דווקא מנשיקות בכתפיים – למרות שהכתפיים, על פי הדעה "הכללית" לא מהוות אזור ארוגני במיוחד. הגוף אינו יודע לשקר, הקשיבו לו ולא למילים.

אגב, הגירוי המיני כולל לא רק את אספקט המגע אלא גם את הראיה, ההקשבה, הריח, הטעם, החום. זה אומר שאפילו תחושותינו אנו עשויות להיות סוג של "אזור ארוגני". כך למשל נמצא כי יש נשים שאיברי המין שלהן מפרישות לחות ממחמאות הנלחשות לאוזניהן; אחרות חשות כתגובה מינית תחושה של נימול. הדבר מוכיח כי תוך כדי הריגוש המוח שלנו פועל כשיטה שלמה, שמעבד את המידע המתקבל בכמה וכמה כיוונים בו זמנית.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    isabella · 1 months ago
    I broke up with my husband three years ago. There was no communication between us. I was advised by families and friends to let go and forget about marriage and move on with my life. I did not want to marry someone else because deep down I still love my husband. I suffered so much from pain and confusion that I read an online recommendation on how Dr. Alaba reunited a broken marriage with the help of his spiritual powers. R. Alaba immediately a few minutes later he answered me and gave me instructions on what to do, after I met the required requirement two days after the ceremony, the spell changed my life around my husband because a dose does not speak to me. Two days he called me in the middle of the night crying and apologized that it was the work of the demons, so I'm still amazed by this miracle so I forgive him. Now my marriage is balanced. Dr. Alaba's ceremony worked great and my marriage is stronger than before, and nothing can separate us again. I visited so many sites I was looking for help, It was hopeless until I hooked up with Dr. Alaba, the real man who helped me restore my broken marriage. If you have a similar problem in your marriage, you want your husband or wife to love you again. You have someone you love and you want him to love you in return, there is Go for a challenge in your life, Dr. Alaba's spell template is the solution and the answer to your problem, WhatsApp / Weaver with his phone number: +1 (425) 477-2744, contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com . Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you.
  • This commment is unpublished.
    shira elijah · 4 months ago
    I want to tell everyone here how DR Alaba changed my destiny. For almost fifteen years I worked as a saleswoman in a car company and barely got a commission to pay the bills while a certain colleague in the head bought houses. I was confused around her because everyone was jealous of how much commission she made. I did not understand what was wrong because I was good at my job and there was nothing else she did that made her different and for almost five years I could not muster the courage to express myself in her face. One day when she kicked me out, I begged her to give me advice and decided to learn from her, but she said I was better at work, which further confused me because she was clearly better. After many conversations, she informed me about Dr. Alaba who performed her magic spell that made her extraordinary. She gave me his contact and asked me to talk to him and do whatever he asks of me. Seven months passed and I just bought my first house and saved enough Money to send my twins to college. I was broken and homeless and I would never have imagined owning a home so quickly. Thank you Dr. Alaba. Ask him for help and I have his direct contact number WhatsApp / Viber: +1 (425) 477-2744 or email: dralaba3000@gmail.com