Write a comment

בימים שבהם טיול לחו"ל הפך למשימה כמעט בלתי אפשרית, זה הזמן להכיר את הנרות הייחודיים שיביאו לכם ניחוחות (וגם קולות!) שיגרמו לכם להרגיש במסע הרחק מכאן. ואם זה לא מספיק, הם מכילים גם שמנים עם תכונות מרפאות ופתיל ייחודי שלא בטוח שראיתם קודם
candles news

 

נרות קיימים בעולם כבר אלפי שנים ומשמשים את האדם למגוון רחב של מטרות. וכמו כל דבר שאנחנו מפיקים ממנו תועלת, גם הכלי המסורתי הזה עובר אבולוציה עם הזמן. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של נרות שמשמשים למטרות שונות, מכילים חומרים ייחודיים ואף יכולים להועיל לשיפור ההרגשה הכללית והבריאות הגופנית. וכיום נרות לא רק מפיצים אור – הם יכולים להפיץ ריח ואפילו לגרות חושים נוספים ומפתיעים. הנה כמה נרות כאלו שיעשו הרבה יותר מלהאיר לכם את החלל:

נר ריחני עם פתיל מעץ פאלו סנטו
מכירים את צליל הפצפוץ המרגיע שבוקע מהמדורה? מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים ליהנות מאותו הצליל הקסום גם בהדלקת נר ריחני שימלא את החלל בניחוח מרפא?


הנר הייחודי הזה מכיל שעווה צמחית ושמנים אתריים מסורתיים, שעשו את כל הדרך מדרום אמריקה. סוד הקסם שלו טמון במידה רבה גם בפתיל שבו – פתיל עץ שמקורו בפאלו סנטו (Palo Santo). זהו עץ שתרבויות עתיקות בפרו ובקולומביה מייחסות לו תכונות טיפוליות, מרגיעות ומרפאות.

על פי המסורות האלו, את הענפים שמהם מכינים את המקלות לא חותכים מהעץ. ממתינים בסבלנות עד שהם יפלו מעצמם – ורק אז אוספים אותם ומשתמשים בהם לצרכים שונים.

הנר עשוי לסייע בהפגת מתחים, להשרות אווירה נעימה בחלל וגם לסייע להעצים את ההשפעה המיטיבה של תרגולים כמו יוגה ומדיטציה.

 

נר ריחני עם פתיל מעץ בניחוח פאצ'ולי
פאצ'ולי הוא צמח פופולרי ביותר שהוא גם קרוב משפחה של הנענע המוכר. הוא ידוע כצמח עם ניחוח מרגיע ומצנן, שנלחם בפטריות וגם בחיידקים ונגיפים. מקורו של הצמח הוא בהודו. הפרחים והזרעים שלו משמשים להכנת שמן אתרי עם ניחוח ייחודי – אקזוטי, דומיננטי ומשכר. בשנות ה-60, תנועת ההיפים בארצות הברית אף בחרה בו כניחוח שמסמל את מהפכת השחרור המיני. הנר המסקרן הזה, משלב את כל מה שטוב בשמן הפאצ'ולי, עם פתיל מעץ בעבודת יד. גם הפתיל הייחודי מייצר צליל פצפוץ מרגיע ומלטף שיגרום לכם להרגיש בטיול במקום מרוחק ופסטורלי.

 

התערובת שבנר מכילה עוד סוגים של שעווה צמחית ושמנים אתריים, ליצירת הרמוניה מעניינת וייחודית. אלו ניחוחות דומיננטיים, מתקתקים ועשבוניים, אשר נועדו להשרות אווירה טובה בחלל, לעורר מינית, לגרות, להזין אתכם באנרגיות ולהפעיל את כל החושים.

 

נר ריחני עם פתיל מעץ ושמן סנדלווד מעץ הסנדל ההודי
שמן סנדלווד מוכר כבר אלפי שנים במזרח הרחוק ושימש לאורך השנים לטיפול במגוון רחב של היבטים בבריאות הגוף והנפש. כדי להפיק אותו, נדרש להמתין בסבלנות 30 שנים – מרגע שתילת העץ ועד שהוא בשל למיצוי השמן המיוחד שבו.

שמן אתרי מעץ הסנדל, או כפי שרבים מכירים אותו – עץ האלמוג (Algum tree), נחשב לאחד השמנים הטיפולים המבוקשים ביותר – הוא עשוי בין היתר לטפל בבעיות נשימה, לסייע בסילוק הליחה, להרגיע את הגוף ולהילחם בזיהומים. ואם זה לא מספיק, הוא גם ידוע כניחוח שמעורר מינית – גם גברים וגם נשים. בנוסף, הוא משמש להכנת תרופות שונות כבר יותר מ-400 שנים.

הנר הייחודי הזה מיוצר בעבודת יד ומשלב את כל מה שטוב בשמן הסנדל, עם ניחוחות טיפוליים נוספים ועם פתיל מעץ שבוער לאט ומשמיע קולות פצפוץ מרגיעים ומנחמים.

זהו נר שנועד להעצים תחושות של יצירתיות, חופש, שלווה ורוחניות. לכן הוא מהווה תוספת מצוינת לתרגול מדיטציה, לטיפולים שונים ולסדנאות רוחניות.

 

נר ריחני עם פתיל מעץ ושמן אתרי מזרעי טונקה
בחלקה הצפוני של אמריקה הדרומית גדל עץ מיוחד ממשפחת הקטניות. הזרעים שלו, שנקראים פולי טונקה, לא דומים לשום דבר אחר שהרחתם או ראיתם בחייכם. אלו זרעים שחורים, מקומטים, שניחוחם מזכיר תערובת ייחודית של קינמון, ציפורן, וניל ושקד.

בזכות הניחוח המובדל שלהם וגם ההשפעה המיטיבה על מצב הרוח והבריאות, הזרעים משמשים לייצור שמנים אתריים ומשתלבים גם בבישול, באפייה, בבשמים ובמוצרי קוסמטיקה מגוונים. בדרום אמריקה נוהגים לשלב אותם גם בטבק לעישון, בגלל הניחוח העוצמתי שמשתלט על כל השאר.

הנר הריחני הזה מכיל שמן אתרי מזרעי טונקה, לצד ניחוחות נוספים שנועדו להשרות אווירה חמימה, מתוקה ודומיננטית בחלל.
לצד כל אלו, בולט גם הפתיל המיוחד שבנר. כמו שאר הנרות שהצגנו כאן, גם הנר הזה משלב פתיל עץ שבוער לאט ומשמיע קולות פצפוץ מרגיעים שיגרמו לכם להרגיש כאילו אתם מתחממים ליד מדורה בטבע.

 

לחצו כאן למידע נוסף


Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.