Write a comment

קבלו את הלהיט של הקיץ – שני מוצרים חדשים מן הטבע להרזיה קלה, נכונה ונינוחה. "מיקו סלים" מבוסס על כוחן המופלא של פטריות המרפא מן המזרח הרחוק, ו"קונג'אק פלוס" מכיל סיבים תזונתיים מצמח הקונג'אק. התוצאה: ערכת דיאטה יעילה, בריאה וטבעיתכבר ניסיתם את כל הדיאטות שבעולם ואשתו. הוצאתם חרם על לחם, הפרדתם עמילנים מפחמימות, חלבונים משומנים, לא הכנסתם פרור לפה אחרי השעה 18:47, הסתפקתם בעלה חסה מריר לארוחת ערב, טחנתם כוסמין, כרסמתם דוחן, סבלתם חרפת רעב – והמחוג לא זז.

הגיע הזמן לרתום את הטבע לעזרתכם. הכירו ערכת דיאטה חדשנית, המורכבת משני מוצרים טבעיים ובריאים, ששילובם עוזר רבות לירידה במשקל.

מזה עידן ועידנים שבמזרח הרחוק מכירים את תרומתן הניכרת של פטריות המרפא לטיפול בשורה ארוכה של מחלות ובעיות בריאות. בעולם המערבי הולכים ונחשפים כעת ליכולת הרפואית של פטריות אלה, היעילות בין היתר להורדת רמת הכולסטרול, ויסות לחץ הדם, הקלה בבעיות לב – וכמובן גם לירידה במשקל באופן קל ונוח. מוצר בריאות חדש וטבעי, "מיקו סלים" (ובלעז – myco slim), מביא את בשורת פטריות המרפא לתפריט הדיאטה שלך.

היכרות עם פטריות המרפא 
ריישי, מאיטקה, שיטאקה, טרמטס, אגריקוס, פוריה הן רק חלק מרשימה ארוכה של פטריות מרפא, המכונות כך (וגם פטריות כוח) בשל הערכים התזונתיים המעולים שבהן. הן מקור מצוין לחלבון באיכות גבוהה, ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים ונוגדי חמצון חזקים. במזרח הרחוק רוקחים מהן תרופות לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל סוגים 2 bשונים של סרטן. מחקרים הראו כי פטריות המרפא מסייעות לתאי הדם הלבנים ובכך מחזקות ומאזנות את פעולת המערכת החיסונית, עניין מהותי במחלה אוטו-אימונית כמו סרטן, בה תוקפת מערכת החיסון את הגוף.

בנוסף, משמשות פטריות מרפא כבסיס לתרופות ותכשירים לאיזון רמות הכולסטרול והסוכר בדם, לייצוב לחץ הדם, בעיות בכבד ובכליות, אסתמה ובעיות בנשימה, וכאמור גם בירידה במשקל. תעשיית התרופות מגלה עניין רב בפטריות המרפא, ומוצרים רבים המבוססים על פטריות אלה תפסו מקום של כבוד בבתי המרקחת. מיקו סלים הוא אחד מהם.

נעים מאד, מיקו סלים
השילוב הייחודי של פטריות מרפא, צמחי מרפא סיניים ומיצוי תה ירוק יעיל במיוחד לכל מי שמעוניין לרדת במשקל באופן ידידותי ורגוע, מבלי לצאת מעורו או להקריב קורבן בשם הדיאטה. בעלי עיכול חלש, הסובלים מגזים, נפיחויות וכאבי בטן, ימצאו במיקו סלים מוצר טבעי לחלוטין שיביא להקלה משמעותית על מכאובם, ללא תופעות לוואי

שילוב בין הפטריות ריישי, מאיטקה ושיטאקה מרגיע את תחושת הרעב ומווסת את התיאבון. השיטאקה, פטריית מאכל מוכרת ונפוצה בעולם ובארץ בפרט, יעילה להורדת לחץ הדם, משפרת את תפקודי הכבד וחיונית לשמירה על משקל גוף תקין.
פטריית הריישי מרגיעה את הנפש ומעניקה את התמיכה הרגשית הנכונה והכה חיונית בתהליך ההרזיה. היא
מחזקת את הגוף ובכך מונעת תחושת עייפות, חוסר אנרגיה, דיכאון וחרדה.גם היא תומכת בכבד ובכך משפרת את פירוק השומנים בגוף.

פטריית המאיטקה יקרת הערך (ביפן, ארץ מוצאה, נקבע שוויה לפי משקלה בכסף) מסייעת לוויסות העיכול ופעולת המעיים, מווסתת את רמת הסוכר ויעילה למדי בפירוק שומנים.

שילוב שלוש פטריות הכוח הללו יוצר כלי רב עוצמה לטיפול בבעיות הקשורות בעיכול וחילוף החומרים בגוף.
Fu ling היא פטריית הפוריה, הדומה בפעולתה לריישי אך עוצמתה פחותה והיא איננה נמנית על פטריות הכוח. ועדיין, היא יעילה נגד שלשולים, בצקות והורדת רמת הסוכר בדם, ומחזקת את פעולת הטחול.
בנוסף לפטריות, מיקו סלים מכיל קליפה ירוקה של מנדרינה (Chen pi), המיטיבה עם פעולת המעיים ומשפרת מצבים של עצירות וגודש בקיבה.

תמצית התה הירוק היא מקור לפוליפונולים – תרכובות כימיות טבעיות הנמצאות בצמחים ומכילות EGCG (Epigallocatechin gallate) – חומר הפועל כנוגד חמצון ויעיל להגנה מפני רדיקלים חופשיים, רעלנים ומזהמים שונים. תמצית התה הירוק משפרת את ספיגת המזון בגוף והופכת את חילוף החומרים ליעיל וטוב.

משהו קטן בצד
מוצר אשר משלים את פעולתו של מיקו סלים הוא "קונג'אק פלוס" (Konjac), המכיל סיבי קונג'אק גלוקומנן בתוספת כרום פיקולנט.

סיבי הקונג'אק הינם סיבים תזונתיים בעלי יכולת מדהימה להתנפח בקיבה עד פי 200 ממשקלם בבואם במגע עם מים או נוזלים ובכך גורמים לתחושת מלאות ושובע. המינרל כרום פיקולינט משפר את פעילות האינסולין בגוף ועוזר לירידת רמות סוכר בדם. כך גם יורדת התאווה לסוכר ומתוקים במהלך הדיאטה.
שילוב קונג'אק פלוס עם דיאטת מיקו סלים הוא נכון ובריא משום שמיקו סלים משפר את הפעילות המטבולית של הגוף ובכך העיכול עובד בצורה יעילה יותר. תופעות כמו בטן נפוחה וגזים ייעלמו, בעוד שהקונג'אק פלוס יעזור לתחושת שובע.

הדרך הטבעית, הנכונה והמוצלחת לירידה במשקל עוברת דרך איזון מערכות שונות בגוף, ובראשן העיכול וחילוף החומרים. מיקו סלים וקונג'אק פלוס משלבים בהצלחה רבה בין פטריות המרפא רבות העוצמה ובין צמחי המרפא השונים, ובכך מרגיעים ומייצבים את מערכת העיכול. התוצאה היא ערכת דיאטה יעילה, נקייה מחומרים כימיים או מתרופות.

כל הדרך לירידה במשקל באופן נינוח ורגוע!

לחצו כאן לרכישת ערכת הרזיה סינית - מיקו סלים


Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.