6 Comments
אז עברתם את שלב ירח הדבש בזוגיות וחוששים שמעכשיו הכול הולך להידרדר?ובכן, זה הכול בידיים שלכם. הנה כמה עצות שנבדקו על ידי חוקרים מובילים ויעזרו לכם להמשיך להרגיש על גג העולם עם האחד או האחת שלכם

לא פעם, כשרואים שני אנשים בזוגיות מאושרת, דואגים להוציא להם את הרוח מהמפרשים ולהגיד להם שגם הם יגיעו בסופו של דבר לשלב שבו ההתרגשות תרד, השגרה תשתלט והניצוץ ייעלם. גם כשמסתכלים על זוגות שחיים זמן רב ביחד, התמונה לא מעודדת וניתן לראות לא פעם ריבים קולניים, ויכוחים על זוטות ותחושת מיאוס. אולם, חשוב להבין כי ההגעה למצב כזה היא עניין של בחירה ויש לא מעט דרכים להבטיח שהניצוץ בזוגיות לא ייעלם. הנה כמה עצות שנבדקו ונמצאו יעילות לשימור הקסם המשכר הזה שבתחילת הקשר:

1. תזיעו ביחד

רבים יסתכלו על הכותרת הזאת ויחשבו מיד על יחסי מין. אז נכון, זה בהחלט היבט חשוב בקשר, אבל לא הדבר היחיד שאפשר לעשות ביחד כדי לשפר את הזוגיות. מחקרים מראים כי פעילות גופנית ששני בני הזוג עושים ביחד, תורמת להפרשת אוקסיטוצין, המכונה גם "הורמון האהבה". זהו הורמון שמשרה תחושה של התאהבות ומעמיק קשרים חברתיים בין אנשים. פעילות גופנית גם תשפר את הבריאות של שני בני הזוג ותעלה את רמת האושר הכללית.

2. תשמרו על עצמכם

זה אולי עשוי להיראות לכם שטחי, אך חוקרים מאוניברסיטת טנסי שבארצות הברית מצאו כי בקרב אנשים שמאמינים שהם נראים טוב ומרגישים טוב עם הגוף שלהם, ניכרת עלייה של 19 אחוזים בממוצע בסיפוק מחיי הנישואים, בהשוואה לאנשים שלא מרוצים מאיך שהם נראים.

חשוב להבין שלהיראות טוב זה לא אומר להידמות לדוגמני על, אלא פשוט להרגיש טוב עם הגוף שלנו. ניתן לעשות זאת באמצעות תזונה נכונה ופעילות גופנית, או באמצעות טיפולים פסיכולוגיים לשיפור ההערכה העצמית.

3. היזהרו מהמוקשים

ג'ון גוטמן הוא אחד החוקרים הראשונים בהיסטוריה שחקר לעומק מה גורם לנישואים לעבוד. לאחר שנים של מחקרים הוא אף הצליח לחזות בדיוק של 93 אחוזים אם זוג מסוים יתגרש או יזדקן ביחד. לדבריו, יש ארבעה מוקשים מרכזיים שמונעים מזוגות להצליח: ביקורת, זלזול, התגוננות וחוסר יכולת להתפשר. כמובן שלא תמיד קל להשתחרר מהנטיות האלו, אך חשוב להבין אם הן קיימות, לדבר עליהן בפתיחות ואולי אף לשקול טיפול זוגי שיעזור להשתחרר מהן ולהרגיש מסופקים ומאושרים יותר ביחד.

4. השתמשו ב"יחס הקסם"

גם אתם נוהגים אחרי ריב גדול להביא פרחים או מתנה, מתנצלים וחושבים שבכך עשיתם את שלכם? גוטמן שכאמור חקר רבות את הנושא מבהיר שזה לא מספיק, ואף פיתח שיטה לניהול זוגיות תקינה שהוא מכנה "יחס הקסם". לדבריו, על כל חוויה שלילית שאנחנו עוברים בזוגיות, חשוב שיהיו עוד חמש חוויות חיוביות.

החוויות האלו יכולות להיות מחוות קטנות, פעולות שעושות לכם טוב, מחמאות, משפטים מעצימים או בדיחות שישרו על שני הצדדים אווירה טובה. זה לא אומר שאתם צריכים לנהל יומן של חוויות שליליות וחיוביות, אך נסו ליצוק כמה שיותר תכנים חיוביים לזוגיות, בייחוד אחרי רגעים קצת פחות נעימים.

5. אל תחפשו את כל התשובות במקום אחד

חלק מהאנשים מאמינים כי זוגיות אידאלית היא מצב שבו בן הזוג הוא הפסיכולוג, החבר הכי טוב, המנטור ומנהל המשברים. האמת היא שההיפך המוחלט הוא הנכון. מחקרים רבים הראו כי זוגיות בריאה היא לא כזאת שבה מבלים את כל הזמן הפנוי עם בן הזוג, אלא דווקא זו שבה לכל אחד יש גם את העולם שלו – עם העיסוקים, תחומי העניין ואפילו החברים שלו.

הנטייה הזאת לחלק את תשומת הלב שלכם בין כמה עולמות תעזור להוריד את הלחץ מבן הזוג, שממש לא צריך לספק כל אחד מהצרכים שלכם. כך תוכלו להבטיח שלא תימאסו בקשר בשלב מאוחר יותר ושגם אם אתם חווים לעיתים קשיים – זה לא ימוטט את כל העולם שלכם.


chair banner1מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  isabella · 1 months ago
  Hello my dear friends. I would love to share the testimony with you. A few months ago my husband left me for another woman. I love him so much and all I could think about was suicide. I tried several ways, but none worked. I decided to read online and read about spells and spells. I tried, I lost a lot of money, but it was the same result. I almost gave up until I met the caster spell that convinced me of success and read comments from people on his site. I was skeptical when I approached him because I lost a lot of money. For two weeks, casting spells, my husband returned to my house ... now my husband is very obedient and loves me more. I'm 2 months pregnant now and I'm glad he has it in my life. I would recommend you to turn to this powerful magic wizard, who gave me a second chance for happiness and love, I tried a few spells and no one succeeded. If anyone can help you bring back love and guide you in your search for solutions to life, this is it. Contact him directly by email: (dralaba3000 @ gmail. com) You can also WhatsApp / viber with this number: +1 (425) 477-2744. Contact this great man today and you will solve your problems 100% .. ... .. .. .. .. :). .
 • This commment is unpublished.
  isabella · 1 months ago
  Hello friend, my name is Isabella Eitan, and I am a doctor and I am 45 years old. Please read my real life testimony, I have a positive intention that this information will help someone reading this article, within two days to restore a broken marriage and restore the lost love relationship. After years of relationship with Ethan, he broke up with me, I did everything I could to get him back to love me, but everything I did was in vain, I wanted him so much because of the love I have for him, I asked him with my promise to everything I had, but he Refused. I explained the problem to my colleague at work and she suggested I contact a love wizard who could help me get his love back, but I'm the kind of people who never thought some love wizards existed or worked, I had no choice but to try it, I sent an email to the magic channel and he told me That there is no problem that everything will be fine three days ago, that my ex will be back three days ago, he threw a love spell surprisingly into the air the second day was around 3:00 in the morning. The ex-lover called me on my cell phone, I was so surprised that I answered the phone call and all he said was that he was so sorry for everything that happened that he wanted me to come back to him for loving me so much. I was so happy so we started living happily together. This way you can contact him if you need any help you can contact him with this email address: dralaba3000@gmail.com or contact him on WhatsApp / viber with this number: +1 (425) 477-2744 .. :). .. .. .. :)..
 • This commment is unpublished.
  ahha · 8 months ago
  הארוס שלי נפרד ממני בשבוע שעבר אז זה השתנה לגמרי, לא אכלתי ולא דיברתי עם אף אחד, בכיתי הרבה, הייתי כל כך מדוכא ולחוץ שמיהרתי לבית החולים בגלל לחץ ודיכאון בבית החולים בזמן אחד יום חיפשתי עצות לאהבה באינטרנט, כי אני באמת אוהב אותו ודואג לו ואני רק רוצה שנהיה ביחד שוב כזוג ואני רוצה להמשיך לנצח, ואז מצאתי כותב איות חזק בשם ד"ר. אלאבה שפתר כל כך הרבה בעיות ביחסים ואז אמר לי שהארוס שלי יחזור בעוד 24 שעות כשהוא ביצע את לחש הפיוס. אף פעם לא האמנתי עד שהכספים התקשרו אליי בטלפון ואמרו שאני רוצה לחזור ולגור ביחד לנצח. עכשיו אני שמח מאוד שד"ר אלאבה החזיר לי את הכספים. תודה רבה דר. אלאבה. הרופא יכול לעזור לך אם יש לך בעיות, אתה יכול לפנות לרופא רק במייל: dralaba3000@gmail.com או הוואטסאפ וה-viber שלו עם המספר הזה: +1(425) 477-2744 .. ואני מבטיח לך שלך המאהב בהחלט יחזור אליך.
 • This commment is unpublished.
  isabella · 8 months ago
  איך החזרתי את בעלי הגרוש בעזרת כישוף האהבה של ד"ר אלאבה... שמי איזבלה איתן. כשקראתי את העדות באינטרנט על איך ד"ר אלאבה, זורק הכישוף הבהיר והחזק ביותר עוזר להחזיר בעל מתגרש, מאהב. תהיתי איך זה יכול להיות נכון, כי רבים איכזבו אותי בעבר ללא כל תוצאה. פשוט שחררתי את הפוסט והסתובבתי בפורום. בהודעתי שוב תחת, מישהו פרסם ואמר זורק כישוף מאומת. אחרי שהיא קראה את הדואר, זה היה אותו אדם ד"ר. אלאבה שהיא דיברה עליה. אז אין לי ברירה אלא לבדוק באמת איך הוא עובד. הייתי הרוסה לגמרי כשבעלי האהוב עזב אותי. זה היה כאילו כל העולם שלי נעלם ביגון ובכאב. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל מבין כל מטילי הקסמים שיצרתי קשר, הוא היחיד שהשאיר בי את הרושם שאני כל כך נכון ואמין. יותר מדבריו, הוא החזיר את בעלי והגשים את כל משאלותיי. הוא נאמן עכשיו, הוא שם לב אליי, הוא מציע לי פרחים בכל יום ראשון, ולעתים קרובות אנחנו יוצאים לקולנוע ולמסעדה. בעלי בא אליי והתנצל על העוול שעשה והבטיח שלעולם לא יעשה זאת שוב. מאז הכל חזר לקדמותו. אני ומשפחתי חיים שוב יחד באושר. אני אהיה אסיר תודה לנצח שהפכתי את חיי מהגיהנום לגן עדן! אני מאמין שמי שצריך עזרה צריך לבוא אליו לעזרה. שאלוהים ימשיך להשתמש בך כדי להציל את הפרידה. כל מי שיש לו בעיות זוגיות, בעיות גירושין, מאהב אבוד או בעיות זוגיות כלשהן, ניתן לפנות אליו (dralaba3000@gmail.com). או WhatsApp/Viber him דרך +1(425) 477-2744
 • This commment is unpublished.
  Anna · 1 years ago
  היי, שמי "Anna" אני מקריית גת. התחתנתי 7 שנים עם רובן. הדברים התחילו להיות מכוערים והיו לנו מריבות וויכוחים כמעט בכל פעם. זה החמיר בזמן שהוא הגיש בקשה לגירושין ... ניסיתי בכל כוחי לגרום לו לשנות את דעתו ולהישאר איתי אבל כל המאמץ היה חסר תועלת. התחננתי וניסיתי הכל אבל עדיין, שום דבר לא עבד. פריצת הדרך הגיעה כשמישהו הכיר לי את הכישוף הנפלא והחזק הזה איגבינוביה שעזר לי בסופו של דבר ... מעולם לא הייתי אוהד של דברים כאלה, אלא פשוט החלטתי לנסות בחוסר רצון כי הייתי נואש ולא הייתה לי ברירה. .. הוא עשה תפילות מיוחדות והשתמש בשורשים ובעשבים ... תוך יומיים רובם התקשרו אלי והתחרטו על כל הטראומה הרגשית שהוא גרם לי, הוא חזר הביתה ואנחנו ממשיכים לחיות באושר. איזה נס נפלא עשה לי ולמשפחתי ד"ר איגינוביה. הצגתי אותו בפני הרבה זוגות עם בעיות ברחבי העולם והיו להם חדשות טובות ... אני מאמין מאוד שמישהו שם זקוק לעזרתו. לעזרה דחופה מכל סוג שהוא, צרו קשר עם ד"ר איגבינוביה דרך WhatsApp: +12162022709 או Gmail doctorigbinovia93 @ gmail.com
 • This commment is unpublished.
  · 1 years ago
  My name is Isabella Eitan, Form, Tel Aviv-Yafo After 12 years of marriage, my husband and I quarreled in one way or another until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt like my life was over and my kids thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for children but I could not control the pains that torment my heart, my heart was filled with sorrow and pain because I was really in love with my husband. Every day and night I think about him and always wish he would come back to me, I was really upset and needed help, so I searched for help online and came across a site that suggested that Dr. Alaba could help my ex get back quickly. So I felt I should try him. I contacted him and he told me What to do and I did it and then he did me a love spell. 48 hours later my husband really called me and told me he misses me and the kids so much, so amazing !! So that's how he came back that day, with lots of love and joy, and he apologized for the mistake His and the pain he caused me and the children.Our marriage was stronger than before, All thanks to Dr. Alaba. He is so powerful and I decided to share my story online that Dr. Alaba was a true and powerful sorcerer. I will always pray that he will live a long time to help his children in time of need, if you are here and you need your ex back or your husband has moved to another woman, do not cry anymore, turn now to this powerful spelling wheel. Here is his contact email at: {dralaba3000@gmail.com} or forward him WhatsApp through his contact below +2349071995123 Thank you Dr. ALABA.