נדב סולימני מטפל הוליסטי במגע ואיזון

קטגוריה מגע ואיזון גוף נפש
איזור ירושלים
כתובת קרית משה
טלפון 054-2503420
דוא"ל suli_man1@walla.co.il
לקבלת פרטים נוספים
נדב סולימני מטפל הוליסטי במגע ואיזון גוף נפש
נקודה כואבת ואתה כבר לא יודע מה לעשות?
יש דבר בחייך שממש היית רוצה לקדם ומשהו עוצר אותך?

אנחנו צריכים להכיר.

נעים מאוד, שמי נדב, מטפל גוף נפש,
בוגר פסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן לרפואה משלימה.

טיפול גוף נפש... מה זה?
מפגש אישי המשלב שיחה ועבודה תהליכית עם נשימה, דמיון מודרך,
תנועה, מודעות עצמית, טכניקות של הרפיה ורגיעה ומגע מקצועי.
זוהי הזמנה לפגוש חלקים טובים שלנו שקצת נעלמו והוזנחו,
כשנוגעים בהם מחדש הנפש מתעוררת ומתחילה לשיר ולרקוד
בתוכנו ומתגלים לנו כוחות נפש אדירים שלא הכרנו בעצמנו,
אותם נלמד להעצים ולעגן בחיי היומיום. מעוניין להתחיל במסע?

כמו כן ניתן לקבל עיסוי מקצועי
עיסוי רקמות עמוק (גם על בגדים)
עיסוי שוודי הוליסטי.

להתקשרות
054-2503420

* מטפל מוסמך | הטיפול לגברים בלבד מטעמי צניעות
* מתאים גם לאנשים בעלי צרכים מיוחדים

עיסוי שוודי, מהו?
חמש תנועות בסיסיות מרכיבות את העיסוי השבדי, ואלו הן: הליטוף, שהיא הכי פופולארית. התנועות האופייניות לה הן ארוכות ומחליקות. לישה היא בעצם סוג של צביטה, חיכוך נחשבת לתנועה העמוקה ביותר והתנועות האופייניות לה הן מעגליות. קיצוץ, נחשבת לכואבת ביותר והתנועות האופייניות לה הן חבטות. אל תיבהלו, לא משתמשים בזה ממש הרבה. רטט היא התנועה העדינה ביותר והתנועות האופייניות לה הן טפיחות קלות. חוץ מזה יש גם שפשוף, לחץ, משיכה ורפרוף. זה נשמע קצת מלחיץ, אבל עיסוי שבדי שאמנם נחשב לעיסוי אנרגטי במיוחד, הוא עיסוי עדין.
בפן הנפשי העיסוי נחשב כמרגיע את הנפש, את הגוף ואת ההרגשה הכללית. בפן הפיסי, שהוא בלתי נפרד מהנפשי, העיסוי השוודי מכוון לריפוי באמצעות הכוחות הטבעיים של הגוף. בגלל שהעיסוי גורם לנו ולגוף להיות רגועים יותר, תהליכי הריפוי מתרחשים כמעט מעצמם. זה משפיע על הכל, אבל בעיקר על מערכת העצבים, מערכת העיכול, השרירים וכלי הדם.

עיסוי רקמות עמוק, מהו?
עיסוי רקמות עמוק נועד להתמודד עם מצבים מורכבים וכרוניים של בעיות אורתופדיות הכוללים שיקום וטיפול ממושך של מערכת השלד והשרירים, כמו פריצת דיסק או כאבי גב. המטרה שלו היא לסייע לגוף בתהליכים מטבוליים שמיועדים לשיקום רקמות שניזוקו, אבל הוא טוב גם לאנשים בריאים ויכול לשמש אפילו כחימום לפני פעילות ספורטיבית. הוא נחשב לעיסוי טיפולי (בניגוד לעיסוי מפנק) פשוט ויעיל.
במישור הפיסי הוא טוב להנעת זרימת הדם ובאמצעות כך הוא מסייע לחומרי מזון וחמצן חיוניים להגיע לרקמות. הוא משמש לניקוי רעלים באמצעות בלוטת הלימפה, הוא ממריץ את פעילות האיברים ומשפר את תפקודם, הוא מזרז הפרשות הורמונאליות, משחרר מתח, מרפה שרירים, מאיץ תהליכי החלמה ונחשב כטוב למערכת החיסונית בכלל. במישור הנפשי זה לא דבר חדש שלמגע יש איכות מרגיעה. העיסוי יכול לסייע להרפיה, להורדת מתח נפשי, ובעקבות כך לאפשר לגוף לשפר תפקודים פונקציונאליים ויומיומיים.