Write a comment

ללא תרופות, ללא ניתוחים או כל הליך פולשני אחר, מוכיחה כבר יותר מעשר שנים, שיטת הביו-מגנטיזם הרפואי שהיא עובדת! לראשונה גם בישראל ארבעה ימים (פלוס יום בחירה) של קורס מרתק, שילמד אתכם הכל על השיטה המהפכנית, ומיד בסיומו תוכלו להתחיל לעבוד כמטפלים, ולא סתם מטפלים - הדור הראשון של מטפלי השיטה בישראל
לרגיות, אסטמה, מיגרנות, ראומטיזם, סכרת והפרעות עיכול – זוהי רשימה חלקית בלבד של מצבים שטופלו בהצלחה בעזרת הביו-מגנטיזם הרפואי. גישה טיפולית חדשה ומהפכנית. בעזרת השיטה טופלו בהצלחה בתנאים מסוימים, ובשלבים מוקדמים גם מחלות מורכבות ומסובכות יותר כמו: אלצהיימר, סרטן ואיידס. איך עובדת השיטה? מי המציא אותה? ואיך תוכלו גם אתם לרכוש את הידע, ולהתחיל לעבוד כמטפלים?

שיטת הביו-מגנטיזם הרפואי
במילים הכי פשוטות - איזון ה-PH שווה בריאות. כל עוד רמת החומציות בגופנו (רמת ה-PH) מאוזנת, הגוף בריא. חוסר איזון מזמין ומפעיל פתוגנים בגוף (חיידקים, וירוסים, טפילים ופיטריות), שגורמים למספר רב של מחלות, כולל מחלות מורכבות כמו סרטן. שיטת הביו-מגנטיזם הרפואי למעשה מזהה, מסווגת, מודדת, מתקנת ומאזנת את רמת החומציות. רמת חומציות מאוזנת לא מאפשרת למחלה להתקיים.

איך עושים את זה? בעזרת צמדי מגנטים ( GAUSS3000 +BMP) חזקים בגדלים שונים. דמיינו את הצמדים הביו-מגנטים כנקודות בגוף התואמות זו לזו, ומציגות קוטביות מגנטית מנוגדת - חיובית ושלילית, או אם תירצו צפונית ודרומית. הביו-מגנטיזם הרפואי מגלה את גורמי המחלות ומקורן עוד לפני שהם באים לידי ביטוי מבחינה קלינית. ברגע שהסימפטומים או סימני המחלה הופיעו, הטיפול תוקף את הגורם למחלה, ולא רק מקל על הסימפטומים.

מיקום הצמדים האלה כבר הוגדרו על מפת גופנו, על ידי ממציא השיטה ד"ר יצחק גויז דוראן, ועד היום ידוע על 350 צמדים. במהלך הטיפול מניחים את המגנט השלילי על אחת הנקודות של מפת גופנו, אם הגוף מגיב, המשמעות היא שקיים חוסר איזון. מחפשים את הנקודה המקבילה, מניחים את זוגות המגנטים, ותוך 15-20 דקות רמת ה-PH באזורים שטופלו חוזרת לאיזון. כמובן שמספר הטיפולים תלוי בסוג הבעיה. השימוש בשיטה אינו מלווה בתופעות לוואי. הטיפול אינו מתאים לאנשים שעברו טיפול כימותרפי והקרנות, נשים בהריון ובעלי קוצב לב.

תוצאות מדהימות
צריך להיות קצת משוגע, או דון קישוט כדי להציע ריפוי למחלות כמו סרטן או איידס בעזרת מגנטים, אבל הרופא המקסיקני ד"ר יצחק גויז דוראן זוקף לזכותו 250 אלף חולים שנרפאו, ועוד כמיליון איש ברחבי העולם, שנרפאו דרך תלמידיו. גויז, רופא מנתח, מנכ"ל ומייסד המרכז לחקר הביו-מגנטיזם הרפואי במקסיקו סיטי, גילה את העקרונות, שמאחורי השיטה לפני יותר מ-25 שנים, והיא מוכיחה כבר יותר מעשר שנים שהיא עובדת! במאי 2009 הרופא הספרדי ד"ר ריימונד חילו הזמין את ד"ר גויז אל מרפאתו במטרה לבחון את השיטה. 200 חולים עברו בדיקות דם לפני ואחרי הטיפול, וחילו נדהם מהתוצאות: "כאשר בדקנו את דמם של מטופלי ד"ר גויז, יכולנו לראות שמדובר באנשים חולים מאד. זרימת דם רעה מאוד, עם הרבה פתוגנים, וסוגים שונים של לכלוך בדם. רבע שעה אחרי כל טיפול, בדקתי שוב את הדם, ומצאתי את עצמי בוהה בהיסטוריה שונה לגמרי. זה נראה כמו דם של מישהו אחר. כל חריגות הדם תוקנו. יכולנו לראות כיצד החמצון התאי עלה ומחזור הדם השתפר. זאת הייתה תגלית גדולה עבורי".

הקורס הבינלאומי הראשון בארץ לביו-מגנטיזם רפואי
הרמן גור אוקסמן, מטפל מוסמך בביו-מגנטיזם רפואי ובביו-אנרגיה רפואית מתקדמת, חלם במשך שנים להפיץ את שיטת הביו-מגנטיזם הרפואי בישראל. חלומו מתממש, ובימים אלה נפתח לראשונה קורס שיכשיר את חלוצי המטפלים בשיטה בארץ.

הקורס כולל לימודים של מתודולוגיית הטיפול כתורה טיפולית, מקורותיה והתפתחותה במשך השנים. המשתתפים יכירו וילמדו באופן מעשי את שיטות האבחון והטיפול, ואת כל הכלים הדרושים כדי להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים כמטפלים.

במהלך הקורס יקבל כל משתתף ערכת מגנטים לשימוש טיפולי, מדריך עזר צבעוני הכולל את הצמדים הביו-מגנטים המתקדמים האחרונים, מפות גוף האדם שבהן מסומנות נקודות המעקב והמאגרים, טבלת עזר על תופעת הגידולים, תקליטור DVD עם מידע הקשור לחומר הנלמד: ספרים דיגיטליים, מדריך וצמדים ביו-מגנטיים על פי נושאים, טיפים וכדומה.

תעודת סיום\הסמכה בסיום הקורס.

ההרשמה במייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או בטלפון: 03-5449504
בימים א'-ה' בין השעות 09:00-14:00
כתובתנו: רחוב בר גיורא 26 ת"א.

מהרו, מספר המקומות מוגבל


Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.