2 Comments

 

הפאנג שווי לוקח בחשבון כיוונים, צבעים, אלמנטים טבעיים (כמו עץ, מים ואש) ואת השאיפות האישיות שלנו כדי לארגן את הסביבה החיצונית בצורה התומכת ביותר בשבילנו.  והוא יודע גם לעשות את זה בתחום של מערכות יחסים ואהבה.


מוכנים לשינוי בחיים? תעשו מקום לאהבה

טובים השניים
אם אתם רוצים זוגיות בחיים שלכם, תתחילו בחדר השינה. לפי הפאנג שווי, חדר שינה טוב הוא חדר שינה שמקדם זרימה הרמונית וחושנית. חדר שינה טוב הוא חדר שינה שמזמין אותך להיכנס, ומפתה אותך להישאר. חדר שינה טוב, מרגש ומרגיע באותו זמן. חדר שינה טוב, הוא חדר שנעים להיות בו בין אם מחפשים תנומה קלה, שנת לילה איכותית, או לילה סוער. באופן כללי, ורוד נחשב לאחד הצבעים הטובים ביותר עבור חדר השינה, בגלל שהוא קשור למערכות יחסים. ורוד נחשב לצבע שממוקם בין התשוקה של האדום והטוהר של הלבן. בשילוב ביניהם, מקבלים שמחה, אושר ורומנטיקה. גם כחול בהיר, או ירוק בהיר נחשבים צבעים חיוביים לחדר שינה, וגם מעט אדום. כחול מסמל שלווה ורוגע, הירוק קשור לרעננות והצמיחה של האביב. אפרסק מייצג משיכה ואהבה, ולכן מומלץ ליחידים. רק אל תשכחו להחליף אותו ברגע שמתחתנים בצבע אחר. הצבעים האלה יכולים להגיע בצורה של מצעים, רהיטים ועוד. האלמנט הכי חשוב בחדר השינה היא המיטה. מיקום מושלם למיטה מספק הצצה לדלת-שלא יהיו הפתעות, ונותן שליטה על הסביבה. סדינים ורודים או אדומים, בדרך כלל משמשים זוגות שרוצים להתחתן, או כאלה שרק התחתנו. הטלוויזיה, המחשב, או כל ציוד אחר שלא קשור לשינה, צריך להישאר בחוץ. חפצים כאלה הורסים את האנרגיה בחדר השינה. וחוץ מזה, תפתחו את החלון. אי אפשר שתהיה אנרגית פאנג שווי טובה כשהאוויר עומד. צמחים בחדר השינה לא מומלצים לפי הפאנג שווי, אלא אם יש לכם מספיק מקום והם רחוקים מהמיטה. גם תאורה נכונה חשובה, בתור אחד הביטויים החזקים של אנרגיה. נרות הם התאורה הטובה ביותר לחדר השינה, ועדיף שיהיו בזוגות. גם תמונות הן אלמנט חשוב לפי הפאנג שווי, והם צריכות לייצג דברים שאתם רוצים בחיים. למשל, אם אתם רוצים זוגיות, זה לא רעיון חכם לתלות תמונות שמביעות עצב או בדידות.

אנרגיה חושנית
תרבויות רבות חקרו את הכוח המסתורי של האנרגיה המינית. לפאנג שווי יש כמה טיפים שיכולים לעזור למשוך אנרגיה כזאת לחיים. על רגל אחת- צבעים חמים, רהיטים רכים, מיטה נוחה, וזרימה של אוויר עם ניחוח מתוק של שמנים כמו ילנג ילנג, סנדלווד, פטשולי, וניל או יסמין מעודדים אנרגיה חושנית. לא פחות חשוב מחדר השינה, הוא חדר האמבטיה. לפי הפאנג שווי, חדר האמבטיה קשור לחדר השינה ושניהם קשורים לזרימה של אנרגיה מינית. כדי להגביר את האנרגיה האישית, לפי הפאנג שווי כדאי למצוא את אלמנט הלידה שיעזור למקם את המיטה ושאר האלמנטים במיקום המדויק והנכון ביותר עבורכם. בינתיים, אתם יכולים להתחיל בלהזיז מהאזור של המיטה את כל מה שעלול לחסום מעבר חופשי של אנרגיה, וכל מה שמזכיר מערכות יחסים קודמות. צבעים חמים בחדר השינה פותחים את הלב ומעודדים רגשות וחיבור רגשי. הצבעים המומלצים הם אדום, כתום, חום, צהוב וזהב. אדום הוא הצבע של התשוקה והוא הטוב ביותר לאנרגיה מינית. צהוב הוא צבע טוב נוסף כי הוא מסמל תקשורת. אם אתם חסידים של מצעים לבנים, תבחרו פריט אחר, כמו כרית למשל, שיש בו צבע. צבעים בגוונים ירוקים, כחולים, לבן או שחור, לא יתאימו במקרה הזה. גם במקרה של אנרגיה חושנית, כל מה שלא קשור לשינה נשאר בחוץ. חדר השינה מיועד לאינטימיות ורומנטיקה בלבד. חוץ מצבעים, הפאנג שווי מתייחס גם לחומרים. מים לפי הפאנג שווי נחשבים לאלמנט שמכבה את אלמנט האש (אלמנט התשוקה), מה שאומר שגם האקווריום שלכם, או כל תמונה מהטיול למפלי הניאגרה צריכים לצאת החוצה. בחדר השינה עדיף להשתמש בחומרים כמו כותנה, עץ, או חומרים טבעיים ובלי חומרים סינתטיים. בפאנג שווי מאמינים שכדי להגביר את התשוקה של האשה, צריך להניח על השידה שלה חפץ אדום, וכדי להגביר את התשוקה של הגבר חפץ שעשוי נחושת, שמסמלת את המהות הגברית. אפילו אם לא מצליחים לשלב את כל האלמנטים, הפאנג שווי ממליץ לנסות לשלב כמה שיותר מהם.

ילדים זה שמחה
פוריות היא דבר מאוד עדין, וכמעט כמו עם כל דבר אחר, זה תמיד שילוב של גורמים שיכול להביא לתוצאות מסוימות. תרבויות המזרח מאמינות שהנשמה של העובר מגיעה אליכם במאמצים ולכן הרעיון המרכזי בפאנג שווי כדי לעודד פוריות, הוא ליצור סביבה הרמונית, מאוזנת ורגועה בשביל שהכניסה להריון תוכל להתרחש. בתור התחלה, זה אומר שאם מנסים להיכנס להריון כדאי להימנע משינויים קטנים או גדולים  בסביבה. הרעיון הוא לשמור על הסביבה החיצונית רגועה עד כמה שאפשר. למשל, לא כדאי לשנות את מיקום המיטה. באופן יותר ספציפי, יש אלמנטים בפאנג שווי שמוגדרים כפתרונות להרחבת המשפחה, כמו למשל פילים שנחשבים לחיית המשאלות ולסמל לפוריות מזה עשרות שנים. זוג פילים מעץ, שממוקמים בכל צד של דלת הכניסה לחדר השינה, יעזרו למשאלה שלכם להיכנס בתאוצה. בנוסף, אפשר למקם בחדר השינה חפצים שקשורים בילדים, כמו תמונה או צעצוע, כדי למשוך אנרגיה תומכת. בנוסף, הפאנג שווי יכול להיות עוצמתי מאוד בסילוק חסימות אנרגיה בסביבה ובחיזוק ואיזון האנרגיה האישית. למתקדמים לדעת את האלמנטים האישיים יכול לעזור. ועד אז, בלי שינויים גדולים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    isabella · 1 months ago
    I broke up with my husband three years ago. There was no communication between us. I was advised by families and friends to let go and forget about marriage and move on with my life. I did not want to marry someone else because deep down I still love my husband. I suffered so much from pain and confusion that I read an online recommendation on how Dr. Alaba reunited a broken marriage with the help of his spiritual powers. R. Alaba immediately a few minutes later he answered me and gave me instructions on what to do, after I met the required requirement two days after the ceremony, the spell changed my life around my husband because a dose does not speak to me. Two days he called me in the middle of the night crying and apologized that it was the work of the demons, so I'm still amazed by this miracle so I forgive him. Now my marriage is balanced. Dr. Alaba's ceremony worked great and my marriage is stronger than before, and nothing can separate us again. I visited so many sites I was looking for help, It was hopeless until I hooked up with Dr. Alaba, the real man who helped me restore my broken marriage. If you have a similar problem in your marriage, you want your husband or wife to love you again. You have someone you love and you want him to love you in return, there is Go for a challenge in your life, Dr. Alaba's spell template is the solution and the answer to your problem, WhatsApp / Weaver with his phone number: +1 (425) 477-2744, contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com . Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you.
  • This commment is unpublished.
    shira elijah · 4 months ago
    I want to tell everyone here how DR Alaba changed my destiny. For almost fifteen years I worked as a saleswoman in a car company and barely got a commission to pay the bills while a certain colleague in the head bought houses. I was confused around her because everyone was jealous of how much commission she made. I did not understand what was wrong because I was good at my job and there was nothing else she did that made her different and for almost five years I could not muster the courage to express myself in her face. One day when she kicked me out, I begged her to give me advice and decided to learn from her, but she said I was better at work, which further confused me because she was clearly better. After many conversations, she informed me about Dr. Alaba who performed her magic spell that made her extraordinary. She gave me his contact and asked me to talk to him and do whatever he asks of me. Seven months passed and I just bought my first house and saved enough Money to send my twins to college. I was broken and homeless and I would never have imagined owning a home so quickly. Thank you Dr. Alaba. Ask him for help and I have his direct contact number WhatsApp / Viber: +1 (425) 477-2744 or email: dralaba3000@gmail.com