1 Comment

 

עוד מתקופת התנ"ך, בט"ו באב (הוולטיינ'ס שלנו) הבנות היו לובשות לבן והולכות לרקוד בכרמים, להשוויץ במעלותיהן הטובות ולמצוא איזה בחור טוב. היום אנחנו לובשים לבן רק אם אומרים לנו לעשות את זה, ובמקום כרמים יש לנו אתרי היכרויות וערבי ספיד-דייטינג. אבל הדבר היחיד שלא השתנה בין אז לעכשיו, הוא שאנחנו עדיין מחפשים את אותו דבר.

למי שלא חוגג, או חוגג לבד, אולי הגיע הזמן לבדוק מה עם פריחת האפרסק שלו..

חיה רעה
הכל מתחיל מזה שבפילוסופיה הסינית אפרסק נחשב לצבע שמעורר אהבה ומיניות. האגדה מספרת שעץ האפרסק גדל בחצר האחורית של קיסרית המערב ורק פעם בשלושת אלפים שנה, הצמיח פירות. בוא נקווה שלקיסרית מהמערב היתה קצת יותר הצלחה בחיי האהבה שלה, כי פריחת האפרסק הוא מושג שמסמל את נקודת האהבה והרומנטיקה באסטרולוגיה הסינית.

האסטרולוגיה הסינית, בשונה מהאסטרולוגיה המערבית, מבוססת על 12 חיות. היא נקראת גם ארבעה עמודי גורל, על שום השנה, החודש, היום והשעה שבה נולדנו. "בכל אחד מהנתונים האלה, מופיעה במפה האסטרולוגית חיה. כלומר, לכל אחד מאיתנו יש ארבע חיות שנותנות מידע מלא על אותו אדם" מסבירה מרינה שולמן, מאסטר לאסטרולוגיה סינית ופאנג שווי, וראש מרכז ג'וזף יו לפאנג שווי.

פריחת האפרסק היא צ'ופר, היא לא אלמנט שקיים בכל מפה אסטרולוגית. אבל אצל מי שהיא כן נמצאת במפה שלו, אי אפשר לפספס את זה. אנשים כאלה הם אטרקטיביים, סקסיים, כריזמטיים, בעלי חן וקסם אישי, או במילים אחרות, אי אפשר לעמוד בפניהם.

את פריחת האפרסק מוצאים לפי החיה שמייצגת את השנה שבה נולדנו. לדוגמא:

לילדי שנת נמר, סוס או כלב: שפן הוא החיה שמסמלת את פריחת האפרסק.

לילידי שנת שפן, כבשה או חזיר: עכברוש הוא החיה שמסמלת פריחת האפרסק.

לילידי שנת עכברוש, דרקון או קוף: תרנגול הוא החיה שמסמלת את פריחת האפרסק.

ולילדי שנת שור, נחש או תרנגול: סוס הוא החיה שמסמלת את פריחת האפרסק.

ומה זה אומר בפועל? "לדוגמא, השנה, שנת 2008, היא שנת העכברוש, מה שאומר שלילידי שנת חזיר, כבשה או שפן מובטחת שנה רומנטית במיוחד" מסבירה שולמן.

לברור איזה חיה מייצגת את שנת לידתכם ראו את טבלת אסטרולוגיה סינית  

חזק אותה
פריחת האפרסק עושה את החיים הרומנטיים יותר קלים, אבל גם אם האלמנט הזה לא קיים במפה האסטרולוגית, זה לא אומר כלום. אולי רק שזה ידרוש קצת יותר מאמץ. "פריחת אפרסק לא מבטיחה זוגיות. בחלק מהמקרים, עדיף שיהיו אלמנטים אחרים במפה שקשורים לזוגיות, כי יותר מדי מפריחת האפרסק יכול להעיד על קנאה, עניינים מחוץ למסגרת הנישואים, יותר מדי מחזרים, ולא תמיד מחזרים רצויים". 

אלמנט פריחת האפרסק הוא לא רק מושג ערטילאי ורומנטי, הוא מקבל את התרגום המעשי שלו בפאנג שווי. כדי לחזק את האנרגיה של פריחת אפרסק בבית (לא מומלץ לזוגות נשואים!) צריך לדעת מה היא החיה שמסמלת את פריחת האפרסק (לפי שנת הלידה) ומה המיקום בבית של אותה חיה.

"פריחת האפרסק של שפן נמצאת בכיוון מזרח בזווית 75-105 מעלות, פריחת אפרסק של סוס ממוקמת בכיוון דרום בזווית 165-195, פריחת אפרסק של תרנגול נמצאת בכיוון מערב בזווית 255-285 מעלות, ופריחת האפרסק של עכברוש נמצאת בכיוון צפון בזווית 350-15".

אחרי שמצאנו את אזור פריחת האפרסק בבית, מניחים בו אגרטל יפה עם זר פרחים יפה וטרי ומחכים. "חשוב להקפיד על מים נקיים ועל פרחים טריים כל הזמן כדי שלמור על זרימת אנרגיה טובה" מדגישה שולמן. ואם אתם רוצים ללכת עד הסוף, בסין, פרח הלוטוס מסמל שפע וברכה בזוגיות, במבוק מסמל יציבות ונאמנות, וסחלב (פרח האהבה) מסמל שפע במערכות יחסים. אם אתם לא מוצאים פרחים, גם תמונה יכולה להיות טובה. רק ברגע שהושגה המטרה, צריך להוריד אותה, דבר ראשון מהקיר בחדר השינה.

לשאלות ומידע נוסף כנסו ל פורום אסטרולוגיה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    naomi samuel · 8 days ago
    My ex and I broke up a year and two months ago and I was six months pregnant. We both love each other and it was a shock to me and it really broke my heart. I tried to call him and both lines were disconnected. I tried to reach him on social media, but he removed me from them. I tried to reach his parents and they told me that their son said he doesn't love me and doesn't want to see me and they don't know what's wrong. I cried and cried every day because I loved him so much. Until I gave birth and the baby was a year old, I could not return my love. Again, I got confused. I don't know what to do and I also lost my job and have no money to take care of the baby. I was miserable in life so I cried to my sister and told her my problem and said that she knows about a powerful spell by Dr. Apta that helps her when she couldn't get pregnant. I contacted him by email and he said he will help me and told me that a woman cast a spell on my husband and said he will help me Break the spell so that my husband will come back to me forever and the thing will be mine. It was a big surprise to me that everything he said happened. My husband immediately came back to me and told me to forgive him. Thank you so much for this powerful and real magic caster. I pray he lives long and does more of his wonderful work. If you have a problem that is bothering you in life, you must contact this powerful spell caster! He can help you. He will not disappoint you, you can reach him through his gmail address: drapata4@gmail.com or you can reach him through his viber/whatsapp: +1(425) 477-2744