Write a comment

 

אז אתם כבר לא ישנים באלכסון. אתם ישנים בשניים ורוצים לבלות כל דקה של ערות אחד עם השני. אבל אם אתם רוצים לדעת באמת איך אתם מסתדרים, תבדקו את מה שאתם עושים בלילה. (ואנחנו מתכוונים לשינה. אתם יודעים, עיניים עצומות, פיג'מה, חלומות וכל החבילה).

רומנטיקה או נוחות? פוליטיקה של מיטה אחת.

כפיות קלאסי

אם אתם חושבים שכפיות זה דביק, כנראה שאף-פעם לא עשו לכם כפיות כמו שצריך. כפיות היא תנוחה פשוטה, רומנטית אמיתית, והכי מוכרת. כפיות קלאסי זה יותר מגוף מכורבל בתוך גוף. המגע הרב מעיד על נוחות, ביטחון, הסכמה רגשית, תמיכה, אינטימיות גבוהה ונכונות לחשוף גם את הצדדים הפגיעים. שינה בתנוחה כזאת מראה שיש לכם השקפה טהורה על מערכת יחסים. שניכם רואים אותה במובן הכי מסורתי וזוגי של המילה. חלק אומרים שבן הזוג העוטף מרגיש שהוא צריך להגן על האחר מבעיות בחיי יום-יום, ולבן הזוג העטוף לא אכפת לוותר על השליטה מדי פעם, אבל הרוב מסכימים שזה סימן לזוג מאוזן, שלעולם לא נכנסים למיטה כשיש להם דברים על הלב. יש וריאציות שונות על כפיות, אבל כולן מראות ששניכם מחוברים פיסית ורגשית. אתם בעניין של נוחות. וזה כולל כל מה שמרגיש חם ונעים.

חיבוק ירח דבש

כמו כפיות, רק עם הפנים אחד כלפי השני, כאשר הרגליים והידיים משולבות זו בזו. זאת תנוחת שינה קצת פחות שכיחה מכפיות, ולא תמיד נוחה להתמיד בה לאורך כל הלילה. זוגות רבים ישנים בחיבוק ירח דבש אחרי שעשו אהבה, או ממש בתחילת מערכת היחסים. חלק מהזוגות חוזרים לתנוחה הזאת במהלך השנים, בתקופות ממש טובות של תשוקה אינטנסיבית. על הזוגות שדבקים בה (ודבקים היא המילה המתאימה ביותר) אומרים שהם לא יכולים לסבול את המחשבה להיות אחד בלי השני. גם אם זה כולל בעיה של זרימת דם מוגבלת לאזורים מסוימים בגוף.

הפרדת כוחות

אתם הפכים מושלמים. את אוהבת אומנות, הוא אוהב ספורט. הוא אוכל בשר לארוחת בוקר, את צמחונית. אחד חוגג עד אור הבוקר, שני מעדיף להיות בבית עם סרט ופופקורן. ולכל אחד מכם יש את הצד שלו במיטה. על שני אנשים שישנים בשני קצוות המיטה, גב אל גב, אפשר להגיד שיש בעיה של ריחוק במערכת היחסים. אבל מצד שני, אתם עצמאיים, מעריכים את השוני ביניכם, כמו גם את הספייס שכל אחד צריך, ויודעים בדיוק מה כל אחד מכם צריך. תודה לאל שמצאתם אחד את השני, כי אם אחד מכם היה כפיות, היתה לנו בעיה. אז למרות שהתנוחה הזאת היא ההיפך הגמור מכפיות, אתם מרגישים מספיק נוח בשביל להודות ששנת לילה טובה חשובה לכם קצת יותר מלהתכרבל ביחד. ובטח הרבה יותר טובה מהתמודדות עם נחירות, או חריקת שיניים. אתם גם מאוד מתחשבים ופרקטיים. אחרי הכל, כולם צריכים שינה ובמיטה יש מספיק מקום לכולם.

רגל אחת
אתם ישנים על הצד, עם הפנים אחד מול השני כאשר רק רגל אחת נוגעת. זה יכול להעיד על ביישנות בתחילת מערכת היחסים, ואולי גם על שני אנשים שיש להם בעיה עם הבעת רגשות, אבל בדרך-כלל, מגע של רגל אחת זה יותר ממספיק בשבילכם. אתם שניים שלא צריכים דבק מגע, ולא צריכים להיות צמודים 24 שעות, שבעה ימים בשבוע בשביל להרגיש קרובים. לשניכם יש לו"ז צפוף, ולמען האמת, אתם די אוהבים את זה ככה. אז אולי אתם לא מבלים ביחד זמן איכות כמו שהייתם רוצים, אבל זה מה שהופך את הרגעים הנדירים ביחד לכל כך מיוחדים. שבת עצלנית היא בערך הסיוט הכי גדול שלכם. אתם מעדיפים לקום מוקדם, לצאת לריצה ביחד, ואחר-כך לבדוק את המקום החדש הזה שכולם מדברים עליו. התנוחה הזאת גם מדורגת כאחת התנוחות הזוגיות היותר בריאות, בגלל שהיא מעידה על תחושה של נוחות, ביטחון אחד בשני, ועצמאות בריאה. אתם גם יכולים לעשות את הדברים שלכם ביחד, ובמקביל לשמור כל אחד על המרחב שלו. אם אתם נרדמים ככה אחרי ריב, התגנבות של רגל היא סימן להפסקת אש. משהו כמו קוד סודי רק שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.