1 Comment

 

תשכחו מצדפות ושיקויים אקזוטיים. הדרך לחיי מין (ששווה לקרוא להם כאלה) הרבה יותר פשוטה מזה. ולא רק שזה ישפר את הרומנטיקה, זה ישפר גם את הבריאות הכללית.

לאכול, להתפלל, לאהוב. מה, מתי ולמה לאכול בשביל סקס טוב יותר.

לאכול

אחד מהדברים הטובים ביותר שאפשר לעשות לחיי-מין היא תזונה בריאה ומאוזנת. תזונה היא הדלק שלנו. למעשה, אם התזונה שלכם כוללת חלבונים, סיבים תזונתיים, פירות, ירקות ודגנים מחיטה מלאה, סביר להניח שכבר עכשיו אתם מקבלים את רוב הוויטמינים והמינרלים שאתם צריכים בשביל חיי-מין, אבל כנראה שלא בכמות מספקת. שילוב נכון של מזונות נכונים מתעכל ומתפרק בגוף לאט, כך שיש רמה גבוהה וקבועה של אנרגיה כל היום. וכשיש יותר אנרגיה, יש גם כוח וחשק לדברים אחרים. מה בטוח לא? ארוחות עשירות בפחמימות. זה משאיר אותנו עייפים ולא במצב רוח בשביל שום דבר, חוץ משינה.

התזונה צריכה לכלול גם שומנים טובים. שומנים חיוניים ליצור הורמוני המין, כמו טסטוסטרון ואסטרוגן. אם התזונה כוללת מעט שומנים, לא יהיו בגוף רמות מספיקות של ההורמונים האלה, ששניהם חשובים לתפקוד מיני ותשוקה. אבל אלה חייבים להיות שומנים מהסוג הטוב, כמו שמן זית, אגוזים, וחומצת השומן אומגה 3 (דגים). אומגה-3 תורמת לתפקוד המיני מכל הכיוונים. היא יכולה לרומם את מצב הרוח אם הוא מדוכדך, ולפי מחקר שפורסם בכתב העת Biomedicine & Pharmacotherapy היא גם יכולה לעזור למנוע תסמונת קדם וסתית ולהפחית תסמינים של גיל המעבר, כמו גלי חום ותסמינים נוספים לא במיוחד מעוררים מינית. שומנים מהסוג הלא בריא (שומן רווי ושומן טראנס) לעומת זאת, תורמים להיצרות העורקים והפחתה של זרימת דם. כאשר אספקת הדם חסומה, פחות דם יגיע גם לאזור של איברי המין. גם אצל גברים וגם אצל נשים.

תחושה כללית טובה קשורה גם לחלבונים. כאשר התזונה לא כוללת רמות מספיקות של חלבון, דופאמין המוליך העצבי שקשור לתחושה טובה יורד, וגורם לנו להרגיש לא במצב רוח סקסי משהו.

לשתות

גם כמות הנוזלים בגוף חשובה לרמת האנרגיה ולתפקוד המיני. כמות מספיקה של נוזלים עוזרת להישאר ערניים מבחינה פיסית ומנטאלית במהלך היום, ועוזרת לצמצם את המרחק במהלך הלילה. הזמן החשוב ביותר לשתות הוא כשמתעוררים, אחרי הצום של הלילה. שתיה חשובה כמובן גם לאורך היום כולו. מה בטוח לא? אנרגיה וסקס הולכים ביחד, אבל לא אנרגיה מהסוג שקפאין נותן. קפה בבוקר עוזר לנו להתעורר, וגם על זה לא כולם מסכימים. משקאות עשירים בקפאין, כמו משקאות אנרגיה, קפה או קולה, יכולים לעשות אותנו תזזיתיים מדי, ולהמריץ את מערכת העצבים.

אפשר ליהנות מכוס יין עם ארוחת הערב. ליין יש שני יתרונות חשובים שעוזרים להיכנס למצב רוח אינטימי: הוא נותן תחושה של נינוחות ורגיעה והוא משחרר עכבות. אבל לא יותר משתי כוסות בערב. יותר מדי יין, בירה או כל משקה אלכוהולי אחר ידכאו את מערכת העצבים המרכזית, והאנחות היחידות שתשמעו הן אנחות האכזבה של בן הזוג, אחרי שתרדמו מוקדם מהמתוכנן. יותר מזה, מחקרים מזהירים גם לגבי הקשר בין עודף צריכת אלכוהול ושכיחות גבוהה יותר של סרטן השד בקרב נשים.

מקנחים

לפי מחקר שפורסם בכתב העת Appetite, שוקולד מריר יכול להיות הקוביה החסרה בדרך לחדר השינה. במהלך המחקר, נשים קיבלו או תפוח, או קוביית שוקולד, או כלום, והתבקשו לדרג את מצב הרוח שלהן מיד לאחר מכן. החוקרים מצאו כי הנשים שאכלו שוקולד חוו עלייה מיידית במצב הרוח, קפיצה משמעותית גבוהה יותר מהנשים שאכלו תפוח, והתחושה נמשכה ונשארה קבועה לאורך 90 דקות, פלוס מינוס.

מה שכן, אחרי ארוחת ערב גדולה מדי, אפילו קוביית שוקולד לא תעזור. ארוחה גדולה וכבדה, מגבירה את זרימת הדם למערכת העיכול. האיבר הלא נכון.  


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    isabella · 1 months ago
    I broke up with my husband three years ago. There was no communication between us. I was advised by families and friends to let go and forget about marriage and move on with my life. I did not want to marry someone else because deep down I still love my husband. I suffered so much from pain and confusion that I read an online recommendation on how Dr. Alaba reunited a broken marriage with the help of his spiritual powers. R. Alaba immediately a few minutes later he answered me and gave me instructions on what to do, after I met the required requirement two days after the ceremony, the spell changed my life around my husband because a dose does not speak to me. Two days he called me in the middle of the night crying and apologized that it was the work of the demons, so I'm still amazed by this miracle so I forgive him. Now my marriage is balanced. Dr. Alaba's ceremony worked great and my marriage is stronger than before, and nothing can separate us again. I visited so many sites I was looking for help, It was hopeless until I hooked up with Dr. Alaba, the real man who helped me restore my broken marriage. If you have a similar problem in your marriage, you want your husband or wife to love you again. You have someone you love and you want him to love you in return, there is Go for a challenge in your life, Dr. Alaba's spell template is the solution and the answer to your problem, WhatsApp / Weaver with his phone number: +1 (425) 477-2744, contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com . Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you.