2 Comments

 

ערב שקט בבית, או הפקה בנוסח הרומן הרומנטי? לפי הפסיכולוגית האמריקאנית רבקה מקגוויר (Dr. Rebecca McGuire) איך שתחגגו את הוולנטיינ'ס הזה היא שאלה של איזה סוג מאהב אתם.

ואם אתם לא חוגגים, יש לכם שנה לנסות להבין למה

אהבה ממבט ראשון (Passionate lover)

בשבילכם אהבה היא הדבר האמיתי. אתם לא מתעסקים בדברים טפלים, כמו מראה חיצוני. אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ואתם גם יודעים שהסיכויים לקבל בדיוק את זה, לא מאוד גדולים. אז כשאתם כבר מוצאים, אתם רוצים הכל. אתם לא צריכים מסעדות וסרטים רומנטיים, אתם רק רוצים להיות ביחד ולדבר עד שהמילים נגמרות. וכשהן יגמרו (וזה לא יקרה כל כך מהר) יחליפו אותן נגיעות חושניות. מי אמר שהרומנטיקה מתה?

יחסים ארוכים חייבים להיות עם מישהו שיש לו את אותם מאפיינים, ומי יותר טוב מאשר אנשים כמוכם. גם עם Extreme Lover יש לכם סיכויים לא רעים בכלל. אבל,Steady Lovers לא מספיק רומנטי בשבילכם, ו-Good Time Lovers לא מספיק אינטנסיבי בשבילכם. אם יש לכם אחד כזה בבית, אל תעמידו את מערכת היחסים שלכם במבחנים. בן הזוג שלכם צריך טונות של חיבה ומגע.


מה זאת אהבה? (Good time lover)

אתם אספנים של חוויות, לא סומכים על אף אחד ולא מאפשרים לאף אחד לסמוך עליכם. לא נקשרים מדי או מרגישים מדי, לא מתאבלים על מה שנגמר, ועוברים הלאה כמו כלום. אתם לא בעניין של משחקים אבודים מראש. אחרי הכל, יש עוד הרבה דגים בים. אנשים בדרך כלל מבינים די מהר למה הם נכנסים אתכם, ואם לא, אתם דואגים להזכיר להם לא לבנות ציפיות לא ריאליות. איך אתם עושים את זה? אתם לא נפגשים עם אף אחד יותר מדי, ולא מכניסים אף אחד לתוכניות שלכם.

הטרן אוף(Turn Off)הכי גדול שלכם הוא טיפוס תלותי, שפשוט חייב לדעת איפה אתם מסתובבים כל היום. וכנראה שאתם מסתובבים עם אנשים כמוכם, שמכירים את כללי המשחק. תזהרו מטיפוס Extreme Lover. הוא אוהב אתגרים כמוכם, אבל ממערכת יחסים כזאת לא יצא שום דבר טוב. אם יש לכם אחד כזה בבית, אל תתנו לעצמכם להרגיש יותר מדי, או לצפות לשמוע את המילה בלעדיות. שחקנים אוהבים אתכם רק כשהם משחקים.

אהבה מעבר לפינה (Steady lovers)

אתם לא בנאדם בשביל להעביר איתו לילה. אהבה בשבילכם היא מסע חיזור עדין וזמן הוא לא משהו שמדבר אליכם. מערכות היחסים שלכם מתפתחות בקצב שלהן, כשאתם עושים דברים ביחד ובונים הבנה. האהבה הרגועה שלכם יכולה לעמוד בטלטלות שאחרים היו נשברים מהן מזמן, אבל אתם לא מתאהבים בקלות ולא מתקפלים בקלות. מערכות היחסים שלכם נוחות ומספקות. בלי סרטים, בלי דרמות. במיוחד אם אתם נמצאים עם אנשים כמוכם, שאוהבים שגרה וחברות.

אל תתעסקו עםPassionate Lover או עםExtreme Lover. מה שיציב בעיניכם, משעמם בעיניהם. מצד שני, אתם יכולים להיות הסלע שהם צריכים, והם מצידם יגרמו לכם לאבד את הראש לפעמים.

ההתאמה הכי טובה היא עם אנשים כמוכם, או עם אנשים שאוהבים בלי תנאים. אם יש לכם אחד כזה בבית, תיקחו את זה לאט. יש תהליכים שאי אפשר לזרז. מערכת היחסים שלכם תגדל בצורה טבעית עם הזמן. הדבק שלכם הוא העניין ההדדי.

אהבה עזה כמוות (Extreme lover
אהבה בשבילכם מתחילה בלב ונגמרת בכאב. בדרך כלל קשה לכם ליהנות בתוך מערכת יחסים, אתם יותר מדי מאוהבים בשביל לשחק אותה קול, והפחד שיום אחד הכל יגמר משתק אתכם. אתם מנתחים כל מילה, מאשרים את הסימנים שלא באמת אוהבים אתכם, ומבטלים כל סימן שמראה שכן. תחושה של חום מבן הזוג, היא הקלה. אבל לא לאורך זמן. אתם מרגישים שאת התיאבון שלכם לגילויי חיבה קשה מאוד לספק. וזה באמת ככה. אתם מרגישים שלא תמיד אתם פועלים מתוך שיקול דעת, וזה באמת ככה.

לטיפוס הקבוע (Steady Lover) אולי תהיה סבלנות להרגיע את חוסר הביטחון שלכם. אבל יש גם אפשרות שהוא יתעייף מהסערות הרגשיות שאתם מביאים לתוך מערכת היחסים. כדי למצוא סיפוק אמיתי וממושך, אתם חייבים למצוא את המקור למה שמניע אתכם. מה שבטוח, אל תלכו על שחקנים (Good Time Lover). חוסר הנכונות שלהם להשקיע ילחץ לכם על כל הכפתורים הלא נכונים. הכי מתאימים לכם הם אנשים שאוהבים בלי תנאים. אם יש לכם אחד כזה בבית, תנו לו את כל תעודות הביטוח שהוא צריך, ותזכרו שהספקות והחשדנות שלו היו שם לפניכם ויהיו שם גם אחריכם.

אהבה תלויה בדבר (Checklist lover)

לא שאתם לא מאמינים באהבה. אתם רק מאמינים שהיא יכולה להתקיים בתנאים מסוימים. והתנאים האלה הם גיל, השכלה, מקצוע, תחומי עניין, הכנסה, דת. כנראה שיש לכם גם כמה מאפיינים חיצוניים ברשימה, אבל מה שבאמת עושה לכם את זה, זה כריזמה, אינטליגנציה, שאפתנות ויציבות. אינטרנט ופגישות עיוורות דרך חברים זה טוב לכם, זה עוזר לכם לצמצם את החיפוש, ולשלול בצורה יעילה ונוחה את אלה שלא ראויים. אתם לא זזים מהרשימה. לא ימינה ולא שמאלה. אבל ברגע שאתם מוצאים את זה שעונה על הקריטריונים, האהבה פורחת.

הכי מתאימים לכם הם אנשים כמוכם. מיסטר רייט ומיסיס רייט, לא יתנו אחד לשני ללכת כל כך מהר. אם יש לכם אחד כזה בבית, אל תתרגשו אם השלבים הראשונים של היחסים ירגישו כמו ראיון עבודה. תכינו תשובות מראש, וקחו בחשבון שעד שלב הראיות, יש סיכוי שתעברו גם חקירה נגדית.

אהבה בלי תנאים (Unconditional lover)

אתם מאהבים עדינים, מכבדים, אכפתיים ונדיבים. לכל מי שצריך, אבל בעיקר לבן הזוג. כי בשבילכם, אהבה לא מוצאים כל יום. ואם כבר מצאתם אותה, אי אפשר לפספס את זה שאתם מאוהבים עד הגג. גם בימים קשים אתם וממשיכים להסתכל קדימה. ויותר מזה, אתם גם לא ממש מבקשים משהו בתמורה. חתונה? כן ולכל החיים.

בגלל שאתם לא מבקשים שום דבר בתמורה, הכי מתאימים לכם הם אנשים כמוכם, שבחיים לא יתפסו תחת על הנתינה האינסופית שלכם. אבל אתם יכולים גם למצוא את עצמכם עם טיפוסים אחרים, שלמזלם מצאו אתכם. מי שאתם כן צריכים להיזהר ממנו הם טיפוסChecklist Lover (מחושב מדי בשבילכם) ומ- Good Time Lover (שילך ברגע שתפסיקו לקרקר סביבו). אם יש לכם אחד כזה בבית, אל תיכנעו לתבנית של יחסי מקבל-נותן. תתנו בחזרה כל הזמן, כי אם תיקחו יותר מדי, תגמרו אותו. איך אומרים? שברת שילמת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    isabella · 1 months ago
    נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה והתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.
  • This commment is unpublished.
    shira elijah · 4 months ago
    How I brought back my divorced husband with the help of Dr. Alaba's love spell My name is Shira Eliyahu. I wondered how this could be true, because many had disappointed me in the past without any result. I just dropped the post and walked around the forum. In my post again under, someone posted and said throws a verified spell. After she read the mail, it was the same person Dr. Alaba she was talking about. So I have no choice but to really check how he works. I was completely devastated when my beloved husband left me. It was like my whole world was gone in grief and pain. I know That sounds strange, but of all the magic bullets I contacted, he is the only one who left me with the impression that I was so true and trustworthy. More than his words, he returned my husband and fulfilled all my wishes. Sunday, and we often go to the movies and a restaurant. My husband came to me and apologized for the injustice he had done and promised that he would never do it again. Since then everything has returned to normal. My family and I are happily living together again. I will be forever grateful that I made my life from hell to heaven! I believe that anyone who needs help should come to him for help. May God continue to use you to save the separation. Anyone who has marital problems, divorce problems, a lost lover or any marital problems can be contacted (dralaba3000@gmail.com). Or WhatsApp / Viber him via +1 (425) 477-2744