1 Comment

שמנים אתרים, צמחי מרפא, אבץ, ויטמין C – כל מה שתצטרכו כדי לעבור את החורף בשלום, עכשיו בערכה חדשה הנותנת נוק-אאוט לשפעת, התקררות ומחלות חורף !החורף חוזר, ולצד השלוליות צצות ועולות כפטריות לאחר הגשם גם מחלות החורף המוכרות לרע – הצטננות, התקררות, שפעת, עם כל התסמינים המוכרים: חום, נזלת, חולשה והרגשה כללית מזופתת למדי.

כדי למנוע את השפעת וההצטננויות, או כדי לטפל בהם אם כבר הקדימו והתפרצו, הכירו ערכה חדשה, "נוק-אאוט לשפעת", המכילה את כל מה שתצטרכו כדי לחסוך מעצמכם חולי ולהוסיף בריאות.

כל הדרך לחורף חם, נעים וטבעי.

המוצרים ב"נוק-אאוט לשפעת" ידועים בהשפעתם המיטיבה על הגוף. מדובר במוצרים טבעיים בלבד, ללא מעורבות תרופות וכימיקלים. השילוב ביניהם יוצר מענה רחב היקף ויעיל ביותר לחיזוק הגוף בכלל והמערכת החיסונית בפרט. הפעולה המשולבת של מרכיבי "נוק-אאוט לשפעת" תדאג שאת החורף הזה תעברו בקלות וללא הצטננויות והתקררויות מיותרות.

הכירו את מרכיבי "נוק-אאוט לשפעת":

אנטיביוטיקה מן הטבע: שמן אורגנו אורגני
צמח האורגנו הפראי נוכח כיום במעבדות מחקר רבות, ולא לקישוט. גוף מחקר נכבד כבר הצטבר, ומראה כי לשמן המופק ממנו השפעה היעילה לא פחות מאשר לאנטיביוטיקה. לשמן האורגנו תכונה אנטי בקטריאלית מובהקת. כלומר, הוא פועל ישירות נגד חיידקים ולא "מסתפק" בחיזוק המערכת החיסונית.

את עיקר העבודה עושים שני פנולים – תרכובות צמחיות – הנמצאים בכמות גבוהה בצמח האורגנו: תימול (Thymol) וקרבקרול (Carvacrol). תימול הוא אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי, קרבקרול אנטי ויראלי. השילוב של שניהם יוצר כוח מגן יעיל ביותר נגד מחלות החורף, שהמקור להן הוא בדרך כלל ויראלי או בקטריאלי.
תכולה: 30 מ"ל

סופרמרקט של בריאות: סירופ אלפנקרפט
עשרה צמחי מרפא וששה שמנים אתריים מרוכזים בבקבוק אחד ומספקים דרך קלה, מהירה וכמובן טבעית ואורגנית לחלוטין, להקלה על שיעול וליחה המצטברת בדרכי הנשימה. צרידות, זיהומים שונים בגרון, נזקי עישון ועוד – סירופ אלפנקרפט ייתן מענה איכותי ואת ההקלה תרגישו מיד.
choref b
וזו תכולתו:
שמן אורן. מחטא את דרכי הנשימה.
שמן לימון. לחיזוק מערכת החיסון.
שמן אניס. מצוין נגד צרידות, שיעול וכיוח.
שמן שומר. מחטא ומרגיע את מערכת הנשימה.
שמן אקליפטוס. מחטא אנטי בקטריאלי ואנטי ויראלי.
שמן מנטה. מצוין לשחרור סתימות בסינוסים ונגד ברונכיטיס.

בת קורנית. צמח מרפא המוכר מימי קדם כיעיל נגד מצבי התקררות שונים.
קמומיל. אף הוא צמח מוכר וידוע, מצוין להרגעת כאב ולשיכוך דלקות.
שוש קרח. רופא טבעי, מצוין לשיפור כללי של מערכת הנשימה.
טיליה. לחיזוק מערכת החיסון ולשיכוך הצטננות.
אניס. מקל על שיעול ומשחרר את הנשימה.
קימל. כן, ההוא מהלחם! מספק לגוף חומר חיטוי מצוין למאבק בגורמי השפעת.
שומר. אנטי דלקתי, ועל הדרך גם טוב לעיכול.
כשות. הצמח שעושה את הבירה יעשה לכם את החורף בשל תכונתו המרגיעה.
ארכובית. יעיל לטיפול בנזלת ובנזקי שיעול.
אורן. מחטא את דרכי הנשימה.

תכולה: 250 מ"ל

גם טעים גם בריא: סוכריות אלפנקרפט
מועדות לחיזוק כללי של הגוף ומערכת הנשימה בפרט. מדובר בסוכריות מציצה צמחיות לחלוטין, המבוססות על סירופ אלפנקרפט הנ"ל. צריכתן האיטית – כאמור, מציצה ולא בליעה – מסייעת להגביר את האפקטים נוגדי השפעת ולהגביר את הספיגה של הרכיבים הטבעיים בגוף.

סוכריות אלפנקרפט טובות לבעיות נשימה, שיעול וליחה, ומעניקות טיפול המשתלב היטב עם יתר מרכיבי ערכת "נוק-אאוט לשפעת".

תכולה: 75 גר' כ- 22 סוכריות

חזק בחיסון: אבץ
קשה להגזים בחשיבות של המינרל הזה לבריאות הכללית של הגוף ולמניעה וטיפול בשפעת ויתר תחלואת החורף. ב-2011 סיכמו חוקרים מהודו 15 מחקרים מקיפים שנערכו על שפעת וכללו 1,360 נבדקים. נמצא כי נטילת אבץ הפחית את סממני המחלה ואת משכה, וחסך לנבדקים נטילה מיותרת של אנטיביוטיקה.

אבץ הוא אחד החומרים המזינים את בלוטת ההרת (התימוס), הנמצאת בין בית החזה לצוואר והיא המרכיב העיקרי בפעולת מערכת החיסון. בלוטת התימוס אחראית על ייצור תאי דם לבנים, המגינים על הגוף מפני חיידקים, וירוסים, טפילים ומזהמים שונים.

נטילת אבץ מזינה את בלוטת התימוס ובכך מחזקת את מערכת החיסון ומרחיקה מכם את מחלות החורף השונות.

תכולה: 100 טבליות

כוח מגן: ויטמין C
התרומה העיקרית של ויטמין C במאבק החורפי בשפעת ותסמיניה היא בחיזוק מערכת החיסון. ויטמין C הוא נוגד חמצון חזק במיוחד, הפועל נגד הרדיקלים החופשיים ובכך תורם לחיזוק הגוף. כמו כן, הוא בעל חשיבות יתרה בהגנה מפני מזהמים כמו וירוסים וחיידקים.

נטילה מסודרת של ויטמין C תשמור על גופכם נקי ממזהמים שונים ותסייע לשמור על חוסנו וחוזקו לאורך כל החורף ולנוכח כל גורמי השפעת השונים.

תכולה: 100 טבליות

כיפת הברזל של החורף כבר כאן! השילוב בין מרכיבי ערכת "נוק-אאוט לשפעת" מעניק הגנה יעילה וטבעית לחלוטין נגד מחלות החורף השונות ותסמיניהן. בואו גם אתם לתת נוק-אאוט לשפעת!

לחצו כאן לרכישת הערכה : נוק אאוט לשפעת

baner erka


Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    isabel kedem · 7 months ago
    Hello everyone, I'm here to share a little testimony. My name is Naomi Shmuel, I am 40 years old, I got married at the age of 31, I have only one child and I lived happily ever after. After a year of marriage, my husband became so strange and I don't really understand what's going on, he's busy from home to another woman, I love him so much that I don't dream of losing him, I'm trying my best to make sure my husband comes back to me, but all without help, crying And crying asking for help, I talked about it with his family but I didn't get an answer. So my good friend Anna Johansson promised to help me. She told me about a man called Dr. Apta, she told me that he is a very great man and a real man that you can trust and has nothing to do with love problems that he can't solve and she told me how he has helped countless people rebuild their relationship. I was really convinced , I quickly contacted his email address, drapata4@gmail.com or his WhatsApp / viber with this number (+22958359273). I explain to him all my problems, He told me that I should not worry that all my problems would be solved immediately. He told me what to do to get my husband back, and I said it, he said that after days my husband will come back and start begging, and it really happened as he said, I was very surprised, it's so amazing. The glory of our relationship with God is very close now and we both live happily ever after. If you have encountered a similar problem, contact him immediately and solve the problem once and for all. I am also a living witness..