Write a comment

שמנים אתרים, צמחי מרפא, אבץ, ויטמין C – כל מה שתצטרכו כדי לעבור את החורף בשלום, עכשיו בערכה חדשה הנותנת נוק-אאוט לשפעת, התקררות ומחלות חורף !החורף חוזר, ולצד השלוליות צצות ועולות כפטריות לאחר הגשם גם מחלות החורף המוכרות לרע – הצטננות, התקררות, שפעת, עם כל התסמינים המוכרים: חום, נזלת, חולשה והרגשה כללית מזופתת למדי.

כדי למנוע את השפעת וההצטננויות, או כדי לטפל בהם אם כבר הקדימו והתפרצו, הכירו ערכה חדשה, "נוק-אאוט לשפעת", המכילה את כל מה שתצטרכו כדי לחסוך מעצמכם חולי ולהוסיף בריאות.

כל הדרך לחורף חם, נעים וטבעי.

המוצרים ב"נוק-אאוט לשפעת" ידועים בהשפעתם המיטיבה על הגוף. מדובר במוצרים טבעיים בלבד, ללא מעורבות תרופות וכימיקלים. השילוב ביניהם יוצר מענה רחב היקף ויעיל ביותר לחיזוק הגוף בכלל והמערכת החיסונית בפרט. הפעולה המשולבת של מרכיבי "נוק-אאוט לשפעת" תדאג שאת החורף הזה תעברו בקלות וללא הצטננויות והתקררויות מיותרות.

הכירו את מרכיבי "נוק-אאוט לשפעת":

אנטיביוטיקה מן הטבע: שמן אורגנו אורגני
צמח האורגנו הפראי נוכח כיום במעבדות מחקר רבות, ולא לקישוט. גוף מחקר נכבד כבר הצטבר, ומראה כי לשמן המופק ממנו השפעה היעילה לא פחות מאשר לאנטיביוטיקה. לשמן האורגנו תכונה אנטי בקטריאלית מובהקת. כלומר, הוא פועל ישירות נגד חיידקים ולא "מסתפק" בחיזוק המערכת החיסונית.

את עיקר העבודה עושים שני פנולים – תרכובות צמחיות – הנמצאים בכמות גבוהה בצמח האורגנו: תימול (Thymol) וקרבקרול (Carvacrol). תימול הוא אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי, קרבקרול אנטי ויראלי. השילוב של שניהם יוצר כוח מגן יעיל ביותר נגד מחלות החורף, שהמקור להן הוא בדרך כלל ויראלי או בקטריאלי.
תכולה: 30 מ"ל

סופרמרקט של בריאות: סירופ אלפנקרפט
עשרה צמחי מרפא וששה שמנים אתריים מרוכזים בבקבוק אחד ומספקים דרך קלה, מהירה וכמובן טבעית ואורגנית לחלוטין, להקלה על שיעול וליחה המצטברת בדרכי הנשימה. צרידות, זיהומים שונים בגרון, נזקי עישון ועוד – סירופ אלפנקרפט ייתן מענה איכותי ואת ההקלה תרגישו מיד.
choref b
וזו תכולתו:
שמן אורן. מחטא את דרכי הנשימה.
שמן לימון. לחיזוק מערכת החיסון.
שמן אניס. מצוין נגד צרידות, שיעול וכיוח.
שמן שומר. מחטא ומרגיע את מערכת הנשימה.
שמן אקליפטוס. מחטא אנטי בקטריאלי ואנטי ויראלי.
שמן מנטה. מצוין לשחרור סתימות בסינוסים ונגד ברונכיטיס.

בת קורנית. צמח מרפא המוכר מימי קדם כיעיל נגד מצבי התקררות שונים.
קמומיל. אף הוא צמח מוכר וידוע, מצוין להרגעת כאב ולשיכוך דלקות.
שוש קרח. רופא טבעי, מצוין לשיפור כללי של מערכת הנשימה.
טיליה. לחיזוק מערכת החיסון ולשיכוך הצטננות.
אניס. מקל על שיעול ומשחרר את הנשימה.
קימל. כן, ההוא מהלחם! מספק לגוף חומר חיטוי מצוין למאבק בגורמי השפעת.
שומר. אנטי דלקתי, ועל הדרך גם טוב לעיכול.
כשות. הצמח שעושה את הבירה יעשה לכם את החורף בשל תכונתו המרגיעה.
ארכובית. יעיל לטיפול בנזלת ובנזקי שיעול.
אורן. מחטא את דרכי הנשימה.

תכולה: 250 מ"ל

גם טעים גם בריא: סוכריות אלפנקרפט
מועדות לחיזוק כללי של הגוף ומערכת הנשימה בפרט. מדובר בסוכריות מציצה צמחיות לחלוטין, המבוססות על סירופ אלפנקרפט הנ"ל. צריכתן האיטית – כאמור, מציצה ולא בליעה – מסייעת להגביר את האפקטים נוגדי השפעת ולהגביר את הספיגה של הרכיבים הטבעיים בגוף.

סוכריות אלפנקרפט טובות לבעיות נשימה, שיעול וליחה, ומעניקות טיפול המשתלב היטב עם יתר מרכיבי ערכת "נוק-אאוט לשפעת".

תכולה: 75 גר' כ- 22 סוכריות

חזק בחיסון: אבץ
קשה להגזים בחשיבות של המינרל הזה לבריאות הכללית של הגוף ולמניעה וטיפול בשפעת ויתר תחלואת החורף. ב-2011 סיכמו חוקרים מהודו 15 מחקרים מקיפים שנערכו על שפעת וכללו 1,360 נבדקים. נמצא כי נטילת אבץ הפחית את סממני המחלה ואת משכה, וחסך לנבדקים נטילה מיותרת של אנטיביוטיקה.

אבץ הוא אחד החומרים המזינים את בלוטת ההרת (התימוס), הנמצאת בין בית החזה לצוואר והיא המרכיב העיקרי בפעולת מערכת החיסון. בלוטת התימוס אחראית על ייצור תאי דם לבנים, המגינים על הגוף מפני חיידקים, וירוסים, טפילים ומזהמים שונים.

נטילת אבץ מזינה את בלוטת התימוס ובכך מחזקת את מערכת החיסון ומרחיקה מכם את מחלות החורף השונות.

תכולה: 100 טבליות

כוח מגן: ויטמין C
התרומה העיקרית של ויטמין C במאבק החורפי בשפעת ותסמיניה היא בחיזוק מערכת החיסון. ויטמין C הוא נוגד חמצון חזק במיוחד, הפועל נגד הרדיקלים החופשיים ובכך תורם לחיזוק הגוף. כמו כן, הוא בעל חשיבות יתרה בהגנה מפני מזהמים כמו וירוסים וחיידקים.

נטילה מסודרת של ויטמין C תשמור על גופכם נקי ממזהמים שונים ותסייע לשמור על חוסנו וחוזקו לאורך כל החורף ולנוכח כל גורמי השפעת השונים.

תכולה: 100 טבליות

כיפת הברזל של החורף כבר כאן! השילוב בין מרכיבי ערכת "נוק-אאוט לשפעת" מעניק הגנה יעילה וטבעית לחלוטין נגד מחלות החורף השונות ותסמיניהן. בואו גם אתם לתת נוק-אאוט לשפעת!

לחצו כאן לרכישת הערכה : נוק אאוט לשפעת

baner erka


Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.