2 Comments

חורף הוא אחת הסיבות הטובות להיכנס למיטה ולא לצאת ממנה. ומה שאנחנו עושים במיטה, בהחלט יכול לעזור לנו לעבור את החורף בשלום, וגם את כל שאר החורפים שיבואו אחריו.

כל הסיבות (חוץ מהנאה) לעשות סקס

שינה

אם את לא מבינה איך עד לפני רגע הפרטנר שלך היה פעיל, וברגע אחריו הוא כבר נוחר, הסיבה היא אוקסיטוצין, אותו הורמון שמשוחרר בזמן אורגזמה. לפי מחקרים, בין יתר הדברים שהוא עושה, אוקסיטוצין גם מעודד שינה. ומספיק שעות שינה מביאות איתן עוד כמה דברים טובים חוץ מחלומות. שמירה על משקל גוף תקין ולחץ דם תקין הם רק חלק מהם.

שרירי רצפת האגן

יחסי מין מחזקים את שרירי רצפת האגן, ולפחות בשביל נשים יש לזה כמה יתרונות. בתור התחלה, אם מתרגלים את השרירים האלה לעבוד, במיוחד במהלך קיום יחסי מין, פשוט נהנים יותר. באופן כללי, חיזוק שרירי רצפת האגן מחזק את האזור ומפחית את הסיכון לבעיות כמו אי שליטה על הסוגרים.

בריאות הלב

תדירות יחסי מין ומין בכלל, לא מסכנים את הלב. להיפך. וזה לפי מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Epidemiology and Community Health שבדק 914 גברים במשך 20 שנים. היתרונות של סקס ללב שלנו לא נגמרים כאן. החוקרים מצאו בנוסף שקיום יחסי מין פעמיים או יותר בשבוע, הפחית אצל גברים את הסיכון להתקף לב במחצית.


הערכה העצמית

הערכה עצמית היתה אחת מ- 237 הסיבות של אנשים לקיים יחסי מין, לפי מחקר שנערך באוניברסיטת טקסס (Texas). אפילו אלה שכבר יש להם לא מעט ממנה, דיווחו שלפעמים הם מקיימים יחסי מין בשביל להרגיש אפילו עוד יותר טוב. סקס טוב מתחיל בהערכה עצמית טובה, והוא גם משפר אותה. כמובן אם רוצים אותו.

אינטימיות

יחסי מין ואורגזמות מעלים את הזמינות של אוקסיטוצין, הורמון האהבה, זה שעוזר לנו להתחבר ולבנות אמון. חוקרים מאוניברסיטת פיטסבורג (Pittsburgh) שבחנו 59 נשים לפני גיל המעבר, לפני ואחרי מגע חם עם בן הזוג שלהן, מצאו שכמה שיותר מגע, ככה יותר אוקסיטוצין. רמות גבוהות שלו קשורות גם לנדיבות, אז אם אתם מרגישים נדיבים מהרגיל, תנו קרדיט למי שצריך.

כאב

ביחד עם הרמות של אוקסיטוצין, עולות גם הרמות של אנדורפינים שאחראים על הקלה בכאב. אז אם כאבי הראש, הפרקים או תסמונת קדם מחזור משתפרים אחרי סקס, אנחנו שוב חייבים תודה לאוקסיטוצין. מחקר שפורסם בכתב העתBulletin of Experimental Biology and Medicine, בדק מה קורה ל- 48 המתנדבים ששאפו אדי אוקסיטוצין ואז נדקרו באצבעותיהם. קצת מזוכיסטי, אבל בזכות האוקסיטוצין הם לא ממש הרגישו את זה.

סרטן ערמונית

שפיכות תכופות, במיוחד אצל גברים בסביבות גיל 20, עשויות להפחית את הסיכון לסרטן הערמונית. מחקר אוסטרלי שפורסם בכתב העתBritish Journal of Urology International מצא שגברים ששפכו חמש או יותר פעמים בשבוע, בשנות ה- 20 שלהם, הפחיתו בשליש את הסיכון לסרטן הערמונית מאוחר יותר בחיים. מחקר נוסף, פורסם ב- Journal of the American Medical Association מצא ששפיכות תכופות, 21 או יותר בחודש, היו קשורות לסיכון נמוך יותר לסרטן ערמונית בגברים מבוגרים, בהשוואה לשפיכות פחות תכופות (4-7 בחודש).

מתח

22 הגברים ו- 24 הנשים שהשתתפו במחקר שפורסם בכתב העת Biological Psychology, היו צריכים לא רק לתעד את הרגלי הפעילות המינית שלהם, אלא גם להיחשף לסיטואציות מלחיצות, כמו לנאום בפני קהל. החוקרים מדדו את לחץ הדם שלהם לפני ואחרי, וגילו שהמשתתפים שקיימו יחסי מין הגיבו טוב יותר לסטרס.

המערכת החיסונית
אם תקפידו על פעם או פעמיים בשבוע, תסדרו לכם יותר נוגדנים מסוגIgA (immunoglobulin A) בדם, נוגדנים שמגנים מפני התקררות ודלקות אחרות. במחקר שנערך באוניברסיטת ווילקס (Wilkes) נלקחו דגימות רוק של 112 סטודנטים שבנוסף גם דיווחו על תדירות קיום יחסי מין. החוקרים מצאו שאצל הביצועיסטים (פעם, פעמיים בשבוע) היו רמות גבוהות יותר של נוגדנים, בהשוואה לקבוצת הנמנעים לגמרי והנמנעים חלקית (פחות מפעם בשבוע).

קלוריות

30 דקות של סקס שורפות לכל הפחות 85 קלוריות. זה אולי לא נשמע הרבה אבל זה מצטבר. למשל, 42 פעמים של יחסי מין שנמשכים חצי שעה ישרפו 3,570 קלוריות, קצת יותר ממה שצריך בשביל להוריד חצי קילו. אז תעשו את זה טוב.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
People in conversation:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    isabella · 1 months ago
    I broke up with my husband three years ago. There was no communication between us. I was advised by families and friends to let go and forget about marriage and move on with my life. I did not want to marry someone else because deep down I still love my husband. I suffered so much from pain and confusion that I read an online recommendation on how Dr. Alaba reunited a broken marriage with the help of his spiritual powers. R. Alaba immediately a few minutes later he answered me and gave me instructions on what to do, after I met the required requirement two days after the ceremony, the spell changed my life around my husband because a dose does not speak to me. Two days he called me in the middle of the night crying and apologized that it was the work of the demons, so I'm still amazed by this miracle so I forgive him. Now my marriage is balanced. Dr. Alaba's ceremony worked great and my marriage is stronger than before, and nothing can separate us again. I visited so many sites I was looking for help, It was hopeless until I hooked up with Dr. Alaba, the real man who helped me restore my broken marriage. If you have a similar problem in your marriage, you want your husband or wife to love you again. You have someone you love and you want him to love you in return, there is Go for a challenge in your life, Dr. Alaba's spell template is the solution and the answer to your problem, WhatsApp / Weaver with his phone number: +1 (425) 477-2744, contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com . Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you. Contact him today by sending an email to dralaba3000@gmail.com. Do not let anyone take your spouse away from you.
  • This commment is unpublished.
    shira elijah · 4 months ago
    How I brought back my divorced husband with the help of Dr. Alaba's love spell My name is Shira Eliyahu. I wondered how this could be true, because many had disappointed me in the past without any result. I just dropped the post and walked around the forum. In my post again under, someone posted and said throws a verified spell. After she read the mail, it was the same person Dr. Alaba she was talking about. So I have no choice but to really check how he works. I was completely devastated when my beloved husband left me. It was like my whole world was gone in grief and pain. I know That sounds strange, but of all the magic bullets I contacted, he is the only one who left me with the impression that I was so true and trustworthy. More than his words, he returned my husband and fulfilled all my wishes. Sunday, and we often go to the movies and a restaurant. My husband came to me and apologized for the injustice he had done and promised that he would never do it again. Since then everything has returned to normal. My family and I are happily living together again. I will be forever grateful that I made my life from hell to heaven! I believe that anyone who needs help should come to him for help. May God continue to use you to save the separation. Anyone who has marital problems, divorce problems, a lost lover or any marital problems can be contacted (dralaba3000@gmail.com). Or WhatsApp / Viber him via +1 (425) 477-2744