Write a comment

 

הסינים לא צריכים לדבר אתכם בשביל להבין מי אתם ומה אתם. הם רק צריכים להסתכל. על המצח כתוב לנו כמה הוצאנו בפסיכומטרי, העיניים מספרות כמה אנחנו חושבים מחוץ לקופסא, האף מספר על כסף, משפחה ומה שביניהם, והשפתיים על התקשורת שלנו והתיאבון לחיים.

תווי הפנים שלנו. דברים שרואים משם..

עיניים
אצל הסינים העיניים הן הכי חשובות, כי מי שלא יכול להסתכל לכם בעיניים גם לא יכול לחשוף את הכוונות האמיתיות שלו. עיניים מאוזנות מראות על אדם מאוזן, סולידי ויציב. עיניים קטנות חושפות טבע מופנם וחשאי. לעיניים לא מאוזנות, יש משמעות מיוחדת. בתור התחלה, האדם הזה מסוגל לראות דברים מנקודת מבט שונה והתובנות שלו תמיד יצליחו להשאיר אתכם עם פה פעור. אם העיניים נוטות בזווית כלפי מעלה, יש לכם עסק עם מישהו שיודע להשיג את מה שהוא רוצה ויודע לזהות הזדמנות טובה כשהוא רואה אחת. אם הגבות שלו הולכות באותו כיוון, זה אפילו עוד יותר טוב. אם לעיניים יש נטייה כלפי למטה, זה מישהו שלא ממש יודע כמה הוא שווה, ובחיים לא תשמעו אותו אומר לא.

במצב אידיאלי, המרחק בין העיניים צריך להיות ברוחב של עין אחת. זה מצביע על שיקול דעת, איזון והשקפה ברורה לגבי איך דברים מתנהלים בעולם הזה. ככל שהמרחק מצטמצם, ככה גם השקפת העולם. אנשים כאלה יכולים להיות תלותיים וצריכים כל הזמן דחיפה וחיזוקים. אין להם יותר מדי סבלנות ויש להם יותר מדי נטייה לסבך בערך כל דבר. בניגוד, לבעלי עיניים רחוקות יש סבלנות, והם צריכים הרבה זמן ומקום בשביל לחקור את הפוטנציאל היצירתי שלהם.

גם הצבע לא פחות חשוב. כחול עמוק אומר שאתם בחברת אדם עדין ורגיש, אבל לא פחות מזה מיני. בעלי עיניים כחולות בהירות נחשבים לאנשים אינדיבידואלים. עיניים ירוקות זה משהו שרואים בדרך כלל אצל גאונים, הם מאוד אינטנסיביים וצריך יום לימודים ארוך בשביל ללמוד את הטבע שלהם. בעלי עיני שוקולד מלאים בתשוקה לאנשים וחברה. הם נאמנים, עובדים קשה בשביל הכסף שלהם אבל הם נדיבים ודואגים שלמי שהם אוהבים יהיה את כל מה שהוא צריך. עיניים שחורות זה לא משהו שרואים כל יום, יש להם טבע חזק ולא תמיד יש להם את מה שנקרא טאקט.

שיער
השיער מצביע על כוח סבל ועל כוח בכלל. אם השיער עדין וחלק, אתם אנשים רגישים על גבול השבריריים. שיער עבה מצביע על סיבולת פיסית, אומץ לב ועזות רוח. אלה אנשים שאוהבים אתגרים, וגם אם הם מפסידים הם חוזרים מהר מאוד לעמוד על הרגליים.

מצח
מצח רחב מבטא חוכמה, מעשיות, עקביות והתמדה, אידיאלים גבוהים ועושר רעיוני. מצח גבוה ועגול גם מתאר אידיאלים, אבל עם דגש חזק על חברות. מצח צר נחשב למכשול להגשמה עצמית, במיוחד במצבים חברתיים. מצח נמוך עם קו שיער נמוך יכול להצביע על מכשולים בקריירה.

לחיים
הלחיים מספרות על חריצות, כוח וסמכותיות בחיים. כמה שהן יותר חזקות, ככה אתם יותר סמכותיים. לחיים אידיאליות צריכות להיות בולטות ובשרניות, עם צבע ומראה חם. לחיים כאלה מבטיחות לכם אושר תמידי, בתנאי שהן מאוזנות עם המיקום והעוצמה של האף. לחיים בולטות אבל לא בשרניות, מראות ששפע זה מילה שאתם מכירים מקרוב, אולי בגלל שאתם לא כל כך אוהבים לבזבז. לחיים לא בולטות מראות שיש לכם פחות מרפקים ואתם סומכים בעיקר על השגחה עליונה. לפעמים, הלחיים יכולות להיות גם ברומטר לשינויים בריאותיים. לחיים סמוקות במיוחד למשל, מעידות על בעיות עיכול. לחיים מבריקות ואדומות יכולות להצביע על בעיות בכיס המרה או בלב.

אוזניים
האוזניים נמצאות באזור האמצעי של הראש, והן מייצגות את השנים הראשונות המעצבות שלנו, בערך עד גיל 15. בתור כאלה, הסתכלו עליהן בעיקר כדי לקבוע את הפוטנציאל בהמשך החיים. אוזניים צריכות להיות בשרניות עם תנוך. אם אין תנוכים, אין מטרה. אוזניים שצמודות לראש מצביעות על אדם שאוהב לתכנן עד הפרט האחרון ולא ממש מת על שינויים. לאנשים עם אוזניים בולטות יש חשיבה מקורית ויצירתית. ולאנשים עם אוזניים גדולות יש יכולות אינטלקטואליות גדולות.

סנטר

הסנטר מתייחס לסיבולת ועמידות. כמה שקו הלסת חזק, ככה כוח הסיבולת גדול יותר. סנטר בולט מייצג אדם עצמאי ונחוש בדעתו. לפעמים אומרים שאנשים עם לסת מאד חזקה מתעקשים על כלום. אבל זה סתם נראה ככה. הם פשוט לא משתכנעים כל כך בקלות. סנטר אידיאלי צריך להיות עגול או מרובע ומלא. אם זה המקרה, כדאי שתצטיידו בסבלנות. יהיה לכם הרבה סיפוק ומזל, אבל הם יגיעו לקראת גיל 60, 70.

שפתיים
השפתיים קשורות לתקשורת, לתיאבון וחושניות. במערכת יחסים, הן מצביעות על היכולת שלנו להזין אחרים. אם השפה העליונה דקה מהתחתונה, זה בדרך כלל מעיד על חוסר יכולת לפתח מערכת יחסים הדדית. במצב הפוך, כשהשפה התחתונה דקה יותר, זה מצביע על אדם עם טבע נותן. אולי קצת יותר מדי. בעלי שפתיים מלאות, עגולות ושוות הם אנשים אכפתיים, תקשורתיים ורגישים. בעלי שפתיים קטנות קצת מרוכזים בעצמם, ואנשים עם שפתיים עם נטייה כלפי מטה קשה מאוד לספק. אנשים עם שפתיים בעלות נטייה כלפי מעלה לעומת זאת הם לבביים, נעימים ואופטימיים. ומי שיש לו שפתיים צרות, אוכל לבד ומת לבד.

אף
אף מראה את הגישה שיש לאדם לנושא הכלכלי ומה הוא עושה עם הגישה הזאת. לאף אידיאלי יש קצה ישר ובשרני. זה מעיד על אישיות לבביות, חמה ואכפתית. לבעלי אף נשרי יש רצון חזק, שהם יצליחו לממש בעיקר באמצע החיים. לבעלי אף סולד יש הרבה חברים, לאנשים עם אף מחודד יש הרבה אנרגיה וסקרנות. לאנשים עם אף גדול יש הרבה אנרגיה ולאנשים עם אף קטן אין הרבה ביטחון.

גבות
גבות מספרות על מוניטין ותהילה ובהרבה מקרים גם מצביעות על ידיים טובות. גבות נמוכות מצביעות על מזג אימפולסיבי. לאנשים עם גבות גבוהות יש גישה זהירה בכל מה שנוגע לקבלת החלטות. אדם גם גבות ישרות הוא אסתטי ורגיש, מה שאי אפשר להגיד על אדם עם גבה אחת, שמרמזת על טבע רכושני וקנאי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Say something here...
Cancel
You are a guest ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.